Серпневе засідання президії районної ради

13 серпня, під керівництвом голови районної ради Олени Гадемської відбулося засідання Президії Бобринецької районної ради. Окрім членів Президії, на засіданні був присутній голова районної державної адміністрації Олег Тертичний.

Члени президії розглянули  перелік питань, які виносяться на дев'ятнадцяту сесію районної ради, визначилися із датою та часом проведення постійних комісій районної ради (див. оперативна інформація про дату, час, місце проведення засідання постійних комісій та основні питання, заплановані до розгляду).

Депутати погодили список запрошених для участі у роботі сесії, яка відбудеться 29 серпня та узгодили порядок денний сесії до якого включили 10 питань.

Усі питання порядку денного Президія вирішила внести на розгляд профільних постійних комісій районної ради.