Урочистості до Дня Державного Прапора України

23 серпня, на площі біля адмінбудинку відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, участь у яких взяли працівники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадські та ветеранські організації, військовослужбовці та актив району.

Під звуки Державного Гімну було урочисто піднято  Державний Прапор України.

З вітальною промовою та поздоровленнями звернувся до присутніх голова Бобринецької районної державної адміністрації Олег Тертичний.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих учасників АТО.

Після урочистостей, відбулася хода пам’яті полеглих борців за територіальну незалежність України.

Представниками від органів влади та місцевого самоврядування, військовослужбовцями та громадськими активістами було здійснено покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату, вшановано пам’ять загиблих вчителів та учнів, воїнів-афганців й чорнобильців, Героя Небесної Сотні Віктора Чміленка та полеглих під час проведення АТО військовослужбовців.

На завершення, на території Свято-Миколаївського храму, керівники району поклали квіти до пам’ятного хреста захисників територіальної цілісності України від району “Арки пам’яті”.

Вічні пам’ять та шана героям!