У районі відбулося свято театрального мистецтва

21 вересня відбулося урочисте відкриття районного свята театрального мистецтва в рамках 48-го Всеукраїнського свята театрального мистецтва "Вересневі самоцвіти" за участю кращих самодіяльних театральних колективів району.

Фойє районного будинку культури  захоплювало та дивувало присутніх своїм оформленням. У ньому була представлена персональна фотовиставка нашого земляка Миколи Шеврякова “Рідний край під призмою об’єктива”, яка містила в собі 65 робіт, що виконані як у пейзажному жанрі, так і у форматі макрозйомки.

Програма свята розпочалася урочистостями. Перед присутніми виступили заступник голови районної ради Наталія Сабліна та перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Когадько, які щиро побажали учасникам театрального свята подальших творчих успіхів,  натхнення, здійснення усіх добрих задумів та починань.


Керівництвом району була вручена спільна Подяка райдержадміністрації та районної ради Ніні Матюхіній - керівнику вокального квартету “Магія” районної дитячої школи мистецтв. Цей квартет  виборов перше місце в обласному вибірковому конкурсі ХVІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики “Червона рута – 2019”.

Театральні колективи району презентували уривки з вистав. Гучні оплески після кожного виступу театралів свідчили про те, що творча зустріч принесла задоволення як виступаючим так і глядачам.

До уваги громадян