На обласному засіданні колегії розглянули питання підготовки до нового опалювального сезону

2 жовтня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у засіданні колегії облдержадміністрації.

На колегії було обговорено питання про стан готовності господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року.

У ході засідання фахівці проінформували, що область готова до осінньо-зимового періоду на 99-100 %. Вжиті при підготовці заходи передбачили, в тому числі, забезпечення функціонування всіх котелень Кіровоградщини та заміну 5-ти кілометрів тепломережі. Всі заклади соціальної сфери області, а також 21 підприємство теплопостачання з 22,  вже підписали акти готовності до опалювального сезону. В рамках підготовки також замінено 4,7 км водопровідної мережі та 1,1 км системи водовідведення.