Відбулося чергове засідання оргкомітету

3 жовтня заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у черговому засіданні організаційного комітету із напрацювання плану заходів з підготовки та відзначення на території району Дня захисника України.

Так, членами організаційного комітету визначено, що 12 жовтня о 10 годині на стадіоні СК “Олімпієць” відбудуться презентації тематичних куренів громадами району. Бобринчани та гості району матимуть змогу посмакувати варениками, пиріжками, стравами народної кухні.

Також планується покладання квітів до пам’ятних знаків та місць, що знаходяться на території міста та урочиста частина з нагоди прийдешнього Дня захисника України.

З метою виховання патріотизму у юного покоління, відбудеться представлення військової зброї, демонстрація надання медичної допомоги та прийомів рукопашного бою, виконання кінологами вправ зі службовими собаками.