Відзначили День Гідності та Свободи

Сьогодні український народ відзначає День Гідності та Свободи. Це свято вшановує патріотизм і мужність наших співвітчизників, які стали на захист незалежності України. Воно об’єднало дві знакові події - початок Помаранчевої революції та Революції Гідності, які мали доленосне значення для України та українців, коли громадяни з гідністю несли своє прагнення до свободи.

Активний учасник Революції Гідності – Віктор Іванович Чміленко, бобринецький фермер, який 20 лютого загинув від кулі снайпера на Майдані Незалежності. Він ніколи не був байдужим до того, що діється в країні та завжди відстоював права простих українців.

З нагоди відзначення в Україні Дня Гідності та Свободи, з метою вшанування пам’яті полеглих, у великому залі адмінприміщення було проведено мітинг, на якому виступили заступник голови районної ради Наталія Сабліна та голова районної державної адміністрації Олег Тертичний.

Наталія Сабліна відмітила, що наша країна, наш народ вистраждали право бути щасливими. Ми, українці, маємо розуміти те, що лише в єдності дій можемо досягти великої мети – побудови вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Полеглих було вшановано хвилиною мовчання. Перед присутніми виступили місцеві аматори з тематичними піснями.