26 КВІТНЯ – РІЧНИЦЯ ТРАГЕДІЇ НА ЧАЕС

26 квітня – річниця трагедії на ЧАЕС.

Визначалися із районними заходами

31 березня керівник виконавчого апарату районної ради Надія Іванова взяла участь у засіданні організаційного комітету з підготовки заходів та відзначення у районі Дня вшанування загиблих в наслідок трагедії на Чорнобильській АЕС, який проходив під головуванням керівника РДА Сергія Шевченка та за участі голови ГО “Спілка чорнобильців Бобринеччини” – Станіслава Сандрака, начальників: управління соціального захисту населення РДА –  Наталії Сабліної, відділів культури і туризму РДА – Лариси Гребень, освіти – Володимира Бібіка, організаційного відділу та контролю апарату РДА – Галини Карпової.

Під час засідання було обговорено пропозиції щодо проведення у районі заходів у зв’язку з річницею. Вирішили, провести мітинг 24 квітня біля пам’ятного знаку загиблим ліквідаторам (вулиця Леніна), а розпочати ходою від районного Будинку культури.

Відділом культури і туризму РДА буде підготовлений сценарний план ведення мітингу. Учні місцевих шкіл підготують монтаж-виступ з відповідної тематики, приурочений цьому дню.

Голова райдержадміністрації дав доручення провести відповідні заходи з вшанування пам’яті загиблих та прославлення подвигу “чорнобильців” по кожній території Бобринецького району.

За ініціативи голови ГО “Спілка чорнобильців Бобринеччини” Станіслава Сандрака поминальний молебень за загиблими відбудеться традиційно  у Свято-Миколаївському храмі УПЦ КП.