Лист-подяка

Подяка військовослужбовцям від командування

На адресу Кіровоградської обласної та Бобринецької районної рад надійшов лист від командира гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону 79 окремої аеромобільної бригади О.Г.Міняйлова. У листі майор висловлює подяку кіровоградцям, які з честю та відданістю виконують свій військовий обов’язок із захисту нашої Батьківщини в лавах дивізіону.

Серед військовослужбовців ГСАДН 79 ОАЕМБр, яким дякує командир й жителі Бобринеччини – П.В.Медяник та С.О.Васильєв, які призвані із Веселівської території.

“Командування гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону 79 окремої аеромобільної бригади висловлює подяку Кіровоградській землі за патріотизм та високу мотивацію її синів, які з честю та відданістю виконують свій військовий обов’язок по захисту нашої Батьківщини в лавах легендарної 79-ї окремої аеромобільної бригади.

Сподіваємося на плідну співпрацю щодо підвищення обороноздатності нашої держави та морально-психологічну підтримку воїнів-кіровоградців.

Нашій країні потрібні саме такі військовослужбовці, які є гордістю та прикладом для наслідування. Завдяки їм ми можемо бути впевнені у процвітаючому майбутньому та територіальній цілісності нашої Держави”, - йдеться у листі.