Олена Гадемська обрана головою Бобринецької районної ради сьомого скликання

11 листопада відбулося перше пленарне засідання сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання.

Участь у роботі першої сесії приймали новообрані депутати та запрошені: голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко, прокурор Бобринецького району Олег Коваленко, начальник Бобринецького відділу поліції Головного управління Національної Поліції Валерій Григорчук, головний редактор РВО “Новий день” Ігор Леус.

Розпочала сесійне засідання голова районної виборчої комісії Галина Бойко, озвучивши результати місцевих виборів та представивши новий склад ради в кількості 26 депутатів. Визнавши повноваження, депутати перейшли до розгляду питань порядку денного, зокрема, заслухали та взяли до уваги звіт підготовчої депутатської групи. З даного питання інформувала Надія Рибачук.

Відповідно до законодавства та Регламенту ради депутати утворили тимчасову президію із числа представників усіх політичних сил, які увійшли до ради. Обравши головуючим на засіданні Юрія Крутька від районної організації Аграрної партії України, продовжили роботу відповідно порядку денного. Зокрема, утворили лічильну комісію та перейшли до процедури обрання голови Бобринецької районної ради сьомого скликання.

Депутат районної ради Юрій Крутько  вніс на розгляд депутатів кандидатуру Олени Гадемської на голову ради. Депутат ради Зоя Секрет на голову ради внесла свою кандидатуру.

Після тривалих обговорень, виступів представників політичних партій, представлених в раді, та програмних заяв кандидатів, депутати приступили до голосування. Результати якого засвідчили обрання головою ради Гадемську Олену Антонівну. За неї проголосувало 18 осіб із 24 присутніх на засіданні.

 

Олена Антонівна подякувавши за надану їй довіру, висловила надію на консолідовану співпрацю депутатського корпусу та результативність спільної роботи на користь Бобринецького району.

Подальше ведення сесії здійснювала новобрана голова районної ради. Відповідно до порядку денного депутати прийняли рішення про звільнення голови районної ради шостого скликання Танасієнка Івана Васильовича у зв’язку із закінченням строку повноважень та виходом на пенсію.

Олена Гадемська, Сергій Шевченко щиро подякували Івану Танасієнку за роки плідної, наполегливої праці на користь Бобринецького району. Голова ради шостого скликання у своєму заключному слові подякував усім за співпрацю та висловив сподівання, що майбутні рішення будуть прийняті новими депутатами та радою лише на користь Бобринеччини.

Згідно порядку денного депутати перейшли до обрання заступника голови районної ради.

Голова районної ради внесла кандидатуру обрати заступником депутата районної ради – Наталію Сабліну. Більшістю голосів таємного голосування депутати підтримали рішення обрати заступником голови Наталію Анатоліївну.

З обранням голову ради та заступника привітав Сергій Шевченко. Голова районної державної адміністрації побажав найперше – виважених рішень на користь району. Сергій Анатолійович висловив надію, що й в подальшому робота двох найважливіших гілок влади буде синхронною та ефективною. Звертаючись до Олени Антонівни, депутатського корпусу, підкреслив, що впевнений у консолідованій співпраці та взаєморозумінні.

Наступним, не менш важливим питанням для подальшої злагодженої роботи ради депутати розглянули утворення постійних комісій районної ради сьомого скликання. Визначившись із комісіями, затвердили й їх персональний склад. На відміну від шостого скликання, у сьомому працюватимуть не сім, а чотири комісії. Це пов’язано із зменшенням кількості депутатів ради.

Закривши першу сесію ради Олена Гадемська спільно з головою райдержадміністрації подякували голові районної виборчої комісії Галині Бойко за здійснену роботу комісії.

До уваги громадян