Епідемічний поріг по захворюванням на ГРВІ у районі не перевищено

Під час оперативної наради, яка проходила в райдержадміністрації за участі керівництва району, керівників структурних підрозділів, було обговорено стан справ по кількості хворих на ГРВІ.

Зокрема, йшлося про епідемічний поріг, адже підтверджується інформація про збільшення хворих. Тривало й обговорення питання доцільності закриття шкіл у зв’язку із можливим розповсюдженням захворювань на ГРВІ серед учнів навчальних закладів району.

Начальник відділу освіти РДА Олексій Різун проінформував керівництво району про те, що на даний момент поріг, згідно якого рекомендовано закривати школи не досягнуто і відповідно заклади будуть працювати до кінця робочого тижня. Ситуація із збільшенням захворювань контролюється спільно із медиками. Тож, станом на 27 січня прийнято рішення продовжити контроль за ситуацією. В разі, якщо епідемічний поріг буде перевищено оперативно вживатимуться відповідні дії. Проте, все ж, посадовці сподіваються, що ситуація не буде того вимагати.

________________________