Вітаємо медиків Бобринеччини зі святом!

 

Шановні медичні працівники Бобринеччини!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника.

Життя та здоров'я людини є найбільшою цінністю держави. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Праця нелегка, відповідальна, бо крім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил.

Професія медика – найгуманніша і найпотрібніша.

У переддень свята висловлюємо всім працівникам медичної галузі Бобринеччини безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість, адже коли здорові рідні і близькі – це щастя для кожної родини.

Низький уклін вам за вірність благородному покликанню і обов'язку. Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

Щиро бажаємо усім, хто турбується про здоров'я і життя громадян, міцного здоров'я, завзяття, творчої наснаги та гарного настрою.

Нехай у вашому домі завжди панує мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість і виваженість, а клятва Гіппократа ніколи не буде для вас обтяжливим обов'язком, а лише приємною місією!

Хай праця завжди приносить вам радість і задоволення.

Зі святом! Щастя вам і добра!

З повагою,

Голова

районної ради

Олена Гадемська

Голова районної

державної адміністрації

Сергій Шевченко

Оздоровлення дітей Бобринеччини продовжується

9 та 14 червня на площі Незалежності, що біля районної адмінбудівлі знову лунали схвильовані дитячі голоси.

За участі керівництва району, більше 100 дітей відправили на оздоровлення до оздоровчо-спортивного табору “Лісотехнік”. Передусім -  це діти Апрелівської, Бобринківської, Благодатненської, Буховецької, Василівської, Верхньоінгульської, Веселівської,Чарівненської, Новомиколаївської, Олексіївської, Павлогірківської, Кривоносівської, Сугокліївської, Рощахівської та Витязівської громад.


Слід відзначити, що на відпочинку дітей чекає насичена програма дозвілля. Так, для удосконалення виховного процесу в закладі “Лісотехнік” впроваджуються активні форми відпочинку та оздоровлення. Серед них: покази кіно та мультфільмів, традиційні тематичні конкурси і заходи, показові програми, вікторини, ігрові та тренінгові програми (вибори президента табору, тренінг лідерських якостей “Я – лідер”, елементи рольових ігор в загонових справах, ігрова програма “Нас познайомить гра”, пісенно-ігрові програми), заходи щодо відкриття та закриття зміни (святкова лінійка, святковий концерт та дискотека) тощо.

Дякуємо голові правління Бобринецького райспоживтовариства Валентині Татаровій, яка посприяла в наданні дітям питної мінеральної води у дорогу та фізичній особі-підприємцю Овсійчуку О.П. за забезпечення зміни медичними аптечками.

На спільному засіданні постійних профільних комісій районної ради розглянули 4 питання

12 червня, під головуванням заступника голови районної ради Наталії Сабліної, відбулося спільне засідання постійних профільних комісій районної ради.


Найпершим інформував депутатів начальник відділу освіти, молоді та спорту Олексій Різун щодо передачі місцевих шкіл у власність Бобринецької об’єднаної територіальної громади та затвердження плану заходів по організації створення опорних закладів Бобринецького району. Після тривалої дискусії члени профільних комісій вирішили передати міські школи в тимчасове користування терміном на один рік Бобринецькій міській раді.


Депутат районної ради Сергій Бергер запропонував виключити питання затвердження плану заходів по організації створення опорних закладів Бобринецького району з порядку денного, запропонованого до розгляду на 11 сесії районної ради, так як жодна школа району не підпадає під вимоги щодо створення опорних закладів. Відповідно до Постанови КМУ від 19.04.2017 року №289 кількість учнів опорного закладу (без врахування учнів філій) повинна становити не менше 200 осіб, таку кількість дітей у школах району налічують тільки міські школи.


На засіданні депутати також розглянули питання продовження контрактів головному лікарю районної лікарні Ларисі Семенюк та директору комунальної установи «Олімпієць» Ігорю Філіпенку. Члени постійних комісій заслухали звіти керівників та вирішили заключити контракт з головним лікарем Центральної районної лікарні терміном на 5 років, з директором СК «Олімпієць» - на 1 рік.


Відбулася зустріч депутатів районної ради з колективом районної лікарні.

8 червня відбулася зустріч депутатів районної ради та керівництва районної державної адміністрації з трудовим колективом Бобринецької центральної районної лікарні.


Проведення такої зустрічі було обумовлено на засіданнях постійних комісій районної ради, де розглядалося питання укладення контракту з керівником установи від 1 до 5 років. Депутати вирішили   відвідати районну лікарню та заслухати, які  проблеми виникають на сьогодні в діяльності закладу.


Так, за інформацією головного лікаря Лариси Семенюк, однією з головних проблем залишається кадрова криза у сфері медицини району. За останні роки суттєво зменшилось забезпечення нашого населення лікарями, хворих обслуговує лише 62 відсотки лікарів. За останні 5 років з району вибуло 24 лікаря, натомість прибуло 9 відповідних спеціалістів. Першочерговим є забезпечення молодих спеціалістів житлом.


Найшвидшого розв’язання потребують також фінансові питання та матеріально-технічне забезпечення. Особливу увагу всі присутні звернули на реформу галузі, яка проводиться у державі, а саме створення госпітальних округів.
Підсумовуючи, депутати зазначили, що відбулася відверта розмова працівників охорони здоров’я з керівниками району та депутатським корпусом районної ради, яка окреслила спільне прагнення вирішити першочергові завдання в роботі лікарні та визначити шляхи на майбутнє.

Детальніше: Відбулася зустріч депутатів районної ради з колективом районної лікарні.

Депутати з робочим візитом відвідали СК"Олімпієць"

8 червня з робочим візитом заступник голови районної ради Наталія Сабліна та група депутатів районної ради, заступники голови районної державної адміністрації Валентин Мельник та Людмила Сопільняк відвідали спортивний комплекс «Олімпієць», де зустрілися з директором установи Ігорем Філіпенком та його трудовим колективом.


СК «Олімпієць» є повноцінним спортивним дозвіллєвим комплексом, проте є ряд проблемних питань. На утримання території установі не вистачає коштів, надходження з районного бюджету спрямовуються лише на захищені статті. Приміщення та й сам спортивний комплекс  не функціонує на повну силу. Депутати рекомендували директору спорткомплексу укласти угоди з організаціями, які користуються стадіоном, здавати в оренду частину приміщення установи. Тоді установа матиме змогу самостійно проводити поточні ремонти та в належному стані утримувати територію.

Детальніше: Депутати з робочим візитом відвідали СК"Олімпієць"

Постійна комісія з питань освіти розглянула на засіданні 8 питань

7 червня відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури і спорту під головуванням заступника голови комісії Валентини Гури.


На розгляд комісії було внесено 8 питань. Серед них: внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2017 рік, стан виконання районної програми розвитку фізичної культури і спорту в Бобринецькому районі на 2012-2016 роки, затвердження районної цільової програми розвитку фізичної культури та спорту в Бобринецькому районі на 2017-2021 роки.


Питання внесення змін до контрактів, шляхом продовження їх терміну дії, укладених з керівниками районної лікарні та СК «Олімпієць», передачі бюджетних установ із спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району у комунальну власність Бобринецькій міській об’єднаній територіальній громаді депутати вирішили розглянути на спільному засіданні постійних профільних комісій районної ради, яке відбудеться 12 червня о 10.00 год. у малому залі районної ради.


Під час засідання була заслухана та взята до відома інформація юриста відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олександра Винника щодо затвердження плану заходів по організації створення опорних закладів Бобринецького району.


Також постійна комісія підтримала внесення змін до районної програми військово-патріотичного виховання молоді та забезпечення проведення призову громадян на строкову та контрактну військову службу у Бобринецькому районі на 2016-2020 роки.

6 червня відбулося засідання бюдетної комісії районної ради

6 червня, напередодні 11 сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання, під головуванням Юрія Крутька відбулося засідання постійної комісії  з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення. Окрім членів комісії, у засіданні взяли участь заступник голови районної ради Наталія Сабліна, депутати районної ради  Сергій Німенко, Зоя Секрет.


Питання порядку денного засідання складались із одинадцяти проектів рішень, серед них: звіт про виконання районного бюджету за січень-березень 2017 року, внесення змін до рішення Бобринецької районної ради від 21 грудня 2016 року № 161 “Про районний бюджет на 2017 рік”, стан виконання районної комплексної програми профілактики злочинності і правопорушень на 2012-2015 роки та затвердження Комплексної програми профілактики злочинності в Бобринецькому районі на 2017-2020 роки, внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2017 рік.


Депутати виважено підійшли до розгляду питань, що стосуються передачі місцевих шкіл у власність Бобринецької об’єднаної територіальної громади та затвердження плану заходів щодо організації створення опорних закладів Бобринецького району. Ці питання буде заслухано після отримання відповідей на офіційні запити Бобринецької районної ради до Міністерства фінансів України, Міністерства юстиції України та ЦВК під час спільного засідання профільних комісій 12 червня 2017 року.


Члени комісії заслухали питання внесення змін до контрактів, шляхом продовження їх терміну дії, укладених з керівниками районної лікарні та СК «Олімпієць». Депутатами було вирішено 8 червня відвідати трудові колективи цих установ, заслухати звіти керівників про роботу за 5 років. Зазначені питання вирішено розглянути на спільному засіданні постійних профільних комісій районної ради, яке відбудеться 12 червня о 10.00 год. у малому залі районної ради.

Відбулося засідання постійної профільної комісії з питань регламенту

2 червня, під головуванням Зої Секрет, відбулося засідання профільної постійної комісії  районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.


Членами постійної комісії розглянуто чотири питання. Серед важливих - внесення змін до контрактів, шляхом продовження їх терміну дії, укладених з керівниками комунальних установ району.

Також депутати заслухали інформацію про стан виконання районної комплексної програми профілактики злочинності і правопорушень на 2012-2015 роки та затвердження Комплексної програми профілактики злочинності в Бобринецькому районі на 2017-2020 роки. Ці питання  запропоновано внести на розгляд пленарного засідання 11 сесії районної ради.


Щодо продовження терміну дії контрактів з керівниками районної лікарні та СК «Олімпієць», члени постійної комісії вирішили заслухати зазначені питання на спільному засіданні постійних профільних комісій районної ради, яке відбудеться 12 червня о 10.00 год. у малому залі районної ради.


2 червня розпочали свою роботу постійні комісії районної ради

На розгляд засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури було внесено 4 питання:


-   Про стан виконання програми поліпшення екологічної безпеки при зберіганні непридатних для використання отрутохімікатів та в поводженні з ними в Бобринецькому районі на 2005-2006 роки та на період до 2015 року;

-    Про стан виконання Програми забезпечення готовності до використання за призначенням існуючого фонду захисних споруд цивільної оборони, утримання їх у належному стані та спорудження нових захисних споруд у Бобринецькому районі на 2007-2011 роки та на період до 2016 року;

-      Про хід виконання районної програми цивільного захисту Бобринецького району на 2016-2020 роки за 2016 рік;

-      Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок.


Щодо виконання Програми поліпшення екологічної безпеки у районі доповів Іван Петрович – начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Бобринецької райдержадміністрації. Він зазначив, що на сьогодні забезпечено контроль за зберіганням та вивезенням непридатних для використання отрутохімікатів, з їх подальшою утилізацією та проведено дегазацію хімскладу в якому вони зберігалися, що в цілому дало можливість поліпшити екологічну ситуацію в районі.


Про стан виконання районної програми цивільного захисту Бобринецького району за 2016 рік та Програми забезпечення готовності до використання за призначенням існуючого фонду захисних споруд цивільної оборони за 2016 рік інформувала начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Марина Кузьмічова.

Наостанок, депутати розглянули затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки загальною площею 11,0960 га земель водного фонду, наданої в оренду громадянину Омельчуку Василю Михайловичу для рибогосподарських потреб на території Чарівненської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області.

Всі запропоновані питання вирішено внести на розгляд пленарного засідання 11 сесії районної ради.

Вітаємо журналістів з професійним святом!

Шановні журналісти!

Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом – Днем журналіста.

Ваша праця почесна й необхідна, адже сучасне суспільство неможливо уявити без нескінченного потоку інформації, а головне, без професіоналізму тих, хто доносить її до читача.

Зичимо, щоб на вашому творчому шляху не було жодних перешкод і проблем, щоб доля щедро дарувала міцне здоров’я, життєву енергію і творче довголіття, невичерпну повагу шанувальників вашого таланту.

У цей святковий для вас день бажаємо великих тиражів, поповнення читацької аудиторії. А також нових цікавих тем, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

Нехай не зраджує вас удача і творче натхнення. Зі святом дорогі журналісти!

З повагою,

Голова

районної ради

Олена Гадемська

Голова районної

державної адміністрації

Сергій Шевченко

 

Вітання зі святом Святої Трійці!

Шановні жителі Бобринецького району!

День Святої Трійці – одне з головних християнських свят, що відзначається на п’ятдесятий день після Великодня. Свято сходження Духу Святого до апостолів є днем становлення Християнської церкви. Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу і душевне тепло всім, хто поряд. Віриться, що у цей день світ стає кращим, доброзичливішим і світлішим.

Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, надає нам сили жити, бути впевненими, що правда та любов завжди перемагають, що віра творить чудеса.

Зичимо вам добра, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких. Нехай Господь допоможе вам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя на нашу землю.

Нехай ваші серця наповняться світлом духовності та святої чистоти, надією на розквіт нашої рідної України.

З повагою,

Голова

районної ради

Олена Гадемська

Голова районної

державної адміністрації

Сергій Шевченко

Відбувся відкритий районний турнір з футболу серед учнів Бобринеччини

1 червня на спортмайданчиках Чарівненської сільської школи відбувся відкритий районний турнір з футболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Бобринеччини, присвячений Герою Соціалістичної Праці Олександру Степановичу Піньковському. Змагання також були приурочені Міжнародному дню захисту дітей.
Участь за призові кубки у двох вікових групах виборювали представники 5 територій: Бобринецької ОТГ, Витязівської, Златопільської, Кетрисанівської й Чарівненської сільської ради.


Відкривали урочисті змагання голова районної ради Олена Гадемська, голова райдержадміністрації Сергій Шевченко, його перший заступник Валентин Мельник, Чаріненський сільський голова Микола Крамаренко разом з сином Олександра Піньковського – Віталієм Олександровичем та директором Чарівненської ЗШ І-ІІІ ступенів Артемом Панібратцем. Вони привітали учасників турніру й побажали їм успіхів у спортивній боротьбі.


Після кількох насичених матчів, перше місце у старшій віковій групі здобули гравці Чарівненської команди, друге виборола Бобринецька ОТГ, третє - Витязівська громада.

У молодшій віковій групі призові місця розподілили представники Бобринецької ОТГ, Кетрисанівської та Чарівненської громади.


У школах району відзначали Міжнародний день захисту дітей

1 червня в усіх школах району відзначали Міжнародний день захисту дітей.
З нагоди свята голова районної ради Олена Гадемська та  голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко відвідали вихованців Кетрисанівської і Тарасівської шкіл. У цей день директори навчальних закладів відкривали пришкільні оздоровчі табори. Керівники району поспілкувалися із педколективами та їх вихованцями, здійснили огляд кабінетів, проаналізували стан харчування у школах.


В свою чергу учнями Кетрисанівської школи до Міжнародного дня захисту дітей було проведено конкурс художнього малюнка на асфальті перед входом до школи та зроблено тематичні світлини й різноманітні вироби з паперу.


У Тарасівській школі відбулася урочиста лінійка з нагоди відкриття пришкільного оздоровчого табору, також вихованцями навчального закладу була підготовлена та представлена тематична програма до Міжнародного дня захисту дітей.

Детальніше: У школах району відзначали Міжнародний день захисту дітей

Першу зміну дітей району відправили на оздоровлення

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, площу перед Бобринецькою райдержадміністрацією заполонив дитячий сміх та стурбовані батьківські голоси.

За участі керівництва району дітей відправляли на оздоровлення та відпочинок до табору “Лісотехнік”, що знаходиться в селі Рибаківка Миколаївської області. Голова районної ради Олена Гадемська, заступник голови райради Наталія Сабліна щиро побажали дітям щасливої дороги та гарного відпочинку.

Цього літа планується провести ще два заїзди до літнього табору із дітьми району.


1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Шановні жителі Бобринеччини!

Щороку, в перший день літа ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Це свято – одне з найпрекрасніших, найрадісніших свят.

Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Ми прагнемо, щоб вони росли здоровими і радісними, розумними і креативними, прославляли свої родини і свій рідний край.

Щиро дякуємо всім, хто вкладає душу у виховання дітей – вчителям, вихователям, тренерам, соціальним працівникам. Слова особливої поваги – людям, які піклуються про діточок, що залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові.

Любі діти! Ви – майбутнє України! Наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Тож від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я та радості. Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка. Добра вам, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях.

Батькам бажаємо мудрості та впевненості у завтрашньому дні, наполегливої і натхненної праці на благо Ваших дітей та України!

З повагою,

Голова

районної ради

Олена Гадемська

Голова районної

державної адміністрації

Сергій Шевченко

Дочірні категорії

  • Новини району

    «Новини законодавства. Особливості реєстрації громадських формувань згідно Закону України «Про громадські об’єднання»

    Верховною Радою України 22.03.2012 року прийнято Закон України «Про громадські об’єднання», який вводиться в дію з 01.01.2013 року. З введенням в дію вказаного Закону втрачає чинність нині діючий Закон України «Про об’єднання громадян».

    Новим Законом визначено деякі особливості реєстрації громадських об’єднань, з якими необхідно ознайомитися зацікавленим особам.

    Громадське об’єднання – це добровільне об’єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб  приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних та інших інтересів. Утворюється як громадська організація або громадська спілка.

    Засновниками громадської організації можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які законно перебувають на території України, і яким виповнилося 18 років. Засновниками молодіжної і дитячої громадської організації можуть бути особи, яким виповнилося 14 років. Ними також можуть бути юридичні особи приватного права, у т.ч. громадські організації із статусом юридичної особи, однак не можуть ними бути політичні партії та юридичні особи щодо яких прийнято рішення про припинення, або які перебувають в процесі припинення.

    Кількість засновників не може бути меншою ніж 2 особи, однак не можуть бути юридичні особи засновником яких є одна і таж сама особа.

    Членами громадської організації (крім молодіжних та дитячих) можуть бути особи, які досягли 14 років. Вік членів молодіжних та дитячих організацій визначається їх статутом у межах закону. Також членами громадських організацій можуть бути і юридичні особи – суб’єкти приватного права, у т.ч. громадські об’єднання із статусом юридичної особи та фізичні особи, які досягли 18 річного віку і не визнані судом недієздатними.

    Утворюються громадські об’єднання установчими зборами засновників. Їх реєстрація повинна бути здійснена у 60-денний строк з дня проведення установчих зборів. Громадське об’єднання може мати повну та скорочену назву. Законом встановлюється ряд обмежень щодо їх назв, зокрема не повинна бути тотожною власним назвам інших зареєстрованих громадських об’єднань, не повинна містити назв органів державної влади, місцевого самоврядування, слів «державний», комунальний», їх похідних, назв громадських об’єднань діяльність яких заборонена законом, а також обмеження інших позначень, визначених законом.

    Громадські об’єднання можуть мати власну символіку (емблему, інший розпізнавальний знак, прапор) яка затверджується відповідно до його статуту в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Аналогічно, ця символіка не повинна відтворювати державні символи України, органів державної влади і місцевого самоврядування, державні герби, прапори, символи інших держав, зареєстровану символіку іншого громадського об’єднання, ім’я та зображення особи без її (або спадкоємців чи інших визначених законом осіб) на те згоди, а також інші символи та знаки використання яких обмежено законом.

    Для державної реєстрації громадського об’єднання необхідно упродовж 60 днів з моменту утворення подати (або надіслати) уповноваженою особою до державного реєстратора заяву встановленої форми до якої додати примірник протоколу установчих зборів, статут у двох примірниках, відомості про керівні органи громадського об’єднання, заповнену належним чином реєстраційну картку на проведення державної реєстрації юридичної особи.

    Крім того, для реєстрації спілки необхідно також подати документи щодо структури засновників юридичних та фізичних осіб – власників істотної їх участі, а в разі якщо засновником є іноземна юридична особа також подається документ про підтвердження їх реєстрації у своїй країні – витяг із торгівельного, банківського, судового та іншого реєстру, що відповідає вимогам чинного законодавства Громадське об’єднання може мати свої відокремлені підрозділи..

    У разі неподання цих документів у 60-денний строк, громадське об’єднання не вважається утвореним.

    Громадське об’єднання яке має намір здійснювати свою діяльність без статусу юридичної особи повідомляє про своє утворення державного реєстратора упродовж 60 днів з дня його утворення. У цьому разі до державного реєстратора подаються заява за встановленою формою, примірник або нотаріально завірена копія протоколу установчих зборів, відомості про засновників, відомості про особу (осіб) уповноважену представляти громадське об’єднання.

    Громадські об’єднання припиняють свою діяльність за рішенням вищого органу управління шляхом саморозпуску або реорганізації шляхом приєднання до іншого громадського об’єднання такого ж статусу, та за рішенням суду про заборону (розпуск).

    Рішення про припинення діяльності (саморозпуск) може бути прийнято вищим органом управління у будь-який час.

    Необхідно наголосити, що такий порядок реєстрації буде діяти тільки з 01.01.2013 року, більш детальну інформацію зацікавлені

До уваги громадян

Офіс реформ