Рішення №80 від 22 04 2016р.

Четверта сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 22 квітня 2016 року                                                                  № 80

Про продовження на 2016 рік терміну

дії Програми енергоефективності

Бобринецького району

на період до 2015 року

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року №929 “Про продовження строку виконання Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки”, на виконання Стратегії розвитку Кіровоградської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням тридцять п’ятої сесії Кіровоградської обласної ради шостого скликання від 27 березня 2015 року № 716, зі змінами, затвердженими рішенням тридцять дев’ятої сесії Кіровоградської обласної ради шостого скликання від 29 вересня 2015 року № 787, Стратегії економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2013-2020 роки, затвердженої рішенням двадцять першої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 21 червня 2013 року №296 та враховуючи розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 06 листопада 2015 року №434-р “Про стан впровадження в області політики з енергозбереження”

1. Продовжити на 2016 рік термін дії Програми енергоефективності Бобринецького району на період до 2015 року, затвердженої рішенням дев’ятнадцятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 22 лютого 2013 року № 264 (далі – Програма).

2. Внести зміни до Програми, що додаються.

3. Рекомендувати міській та сільським радам вжити необхідні заходи щодо:

забезпечення виконання основних завдань, визначених Програмою на 2016 рік;

передбачити в місцевих бюджетах кошти на відшкодування частини суми кредитів та/або частини відсотків за кредитами, залученими населенням, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами для впровадження енергоефективних заходів на 2016 рік.

4. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації:

організувати виконання та налагодити контроль за станом виконання Програми у 2016 році;

визначати об’єкти, на яких необхідно впроваджувати енергоефективні та енергозберігаючі заходи, а також обсяги та джерела фінансування.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Голова районної ради                                                              О.ГАДЕМСЬКА

див.Програма

Рішення сесії Бобринецької районної ради

22 квітня 2016 року № 80

ЗМІНИ,

що вносяться до Програми енергоефективності

Бобринецького району на період до 2015 року, затвердженої рішенням Бобринецької районної ради від 22 лютого 2013 року № 264

1. Викласти Паспорт у новій редакції (додаток 1).

2. У пункті 2 “Мета та першочергові завдання програми” розділу I “Загальна частина” після шостого абзацу доповнити новими абзацами такого змісту:

“стимулювання населення району до впровадження енергозберігаючих заходів у житлових будинках та альтернативного енергозабезпечення;

зменшення витрат на енергоносії, зокрема на теплопостачання житлових приміщень, переведення населення на альтернативні види опалення, зменшення споживання природного газу;

проводити популяризацію серед широких верств населення ефективного та ощадливого споживання паливно-енергетичних ресурсів, підвищення громадського освітнього рівня у цій сфері, стимулювання населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів до впровадження енергоефективних заходів у житлових будинках шляхом відшкодування з місцевих бюджетів частини суми кредиту та/або частини відсоткової ставки за кредитами, залученими на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів (враховуючи придбання “негазових” котлів)”.

3. Пропозиції до плану заходів з реалізації програми енергоефективності Бобринецького району на період до 2015 року на 2016 рік викласти у новій редакції згідно додатку 2

4. У розділі ІІІ.“Нормативно-правове забезпечення реалізації програми” доповнити пунктом 10 такого змісту:

“10. Постанова Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2011 року №1056 “Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження” (із змінами)”.

У зв’язку з чим пункти 10-27 вважати відповідно пунктами 11-28.

до Змін (пункт 1)

відповідно до рішення Бобринецької районної ради

від 22 квітня 2016 року № 80

“Додаток 1