Рішення №88 від 22 04 2016р.

Четверта сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 22 квітня 2016 року                                                                  № 88

Про стан виконання Програми розвитку

місцевого самоврядування у Бобринецькому

районі за 2011-2015 роки та затвердження

Програми розвитку місцевого самоврядування

у Бобринецькому районі на 2016-2020 роки

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію голови Бобринецької районної ради Гадемської О.А. “Про хід виконання Програми розвитку місцевого самоврядування у Бобринецькому районі за 2011-2015роки та про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування у Бобринецькому районі на 2016-2020 роки”

1.Інформацію голови Бобринецької районної ради Гадемської О.А. “Про хід виконання Програми розвитку місцевого самоврядування за 2011-2015 роки” взяти до відома.

2.Затвердити Програму розвитку місцевого самоврядування у Бобринецькому районі на 2016-2020 роки (далі – Програма) (додається).

3.Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації передбачати кошти у районному бюджеті на реалізацію заходів Програми розвитку місцевого самоврядування у Бобринецькому районі на 2016-2020 роки.

4.Рекомендувати органам місцевого самоврядування Бобринецького району розробити та затвердити програми розвитку місцевого самоврядування у відповідних територіальних громадах.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                       О.ГАДЕМСЬКА

див.Програма