Розпорядження голови районної ради від 3 червня 2016 року № 41-гр.

ГОЛОВИ БОБРИНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від  03 червня  2016 року                        № 41 –гр

Про призначення відповідальних за

облік і зберігання печаток , штампів

і бланків

Відповідно статті 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на  виконання постанови Кабінету Міністрів України  від 27 листопада 1998 року № 1893 “Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які  містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави”

1.Призначити Денисову Наталію Олександрівну – головного бухгалтера виконавчого апарату районної ради відповідальну за облік і зберігання гербової печатки Бобринецької районної ради, штампу Бобринецької районної ради і бланків суворої звітності.

2. Призначити Гончаренко Любов Василівну – начальника організаційного відділу виконавчого апарату Бобринецької районної ради відповідальною за збереження печатки “Бобринецька районна рада організаційний відділ”, штампу “Згідно з оригіналом  начальник організаційного відділу виконавчого апарату Бобринецької районної ради” , штампу “Копія”.

3.Призначити Соловйову Олену Миколаївну – секретаря керівника, відповідальною за  зберігання штампів  “Вхідна”  та “Вихідна” .

4. Призначити комісію для щорічної перевірки печаток, штампів  і бланків суворої звітності Бобринецької районної ради:

Голова комісії:

Іванова Н.В.- керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

Члени комісії:

Денисова Н.О. – головний  бухгалтер виконавчого апарату районної ради.

Гончаренко Л.В.- начальник організаційного відділу  виконавчого апарату районної ради.

Онисько І.А.- завідувач сектора виконавчого апарату районної ради.

Голова  районної ради                                          О.ГАДЕМСЬКА