Рішення №93 від 29.07.2016р.

Шоста сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 29 липня 2016 року                                                      № 93

Про затвердження списку присяжних

Бобринецького районного суду

Кіровоградської області

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання пп.1 пункту 26 Розділу ХІ Прикінцевих положень Кримінального процесуального кодексу України від 13 квітня 2012 року №4651-VІ, статей 60, 61 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” від 07 липня 2010 року № 2453-VІ у редакції від 12 лютого 2015 року № 192-VІІІ, на підставі подання територіального управління Державної судової адміністрації України в Кіровоградській області від 04 травня 2016 року № 19-881-3, за згодою громадян бути присяжними, які постійно проживають на території Бобринецького району, на яку поширюється юрисдикція Бобринецького районного суду, відповідають вимогам статті 61 визначеного Закону, з метою забезпечення згідно з Конституцією України безпосередньої участі народу у здійснені правосуддя

1. Затвердити список присяжних, які є громадянами України, постійно проживають на території Бобринецького району, на яку поширюється юрисдикція Бобринецького районного суду Кіровоградської області, відповідають вимогам статті 61 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” від 07 липня 2010 року № 2453-VІ у редакції від 12 лютого 2015 року №192-VІІІ, та надали згоду бути присяжними, у кількості 21 особи (додається).

2. Список присяжних Бобринецького районного суду Кіровоградської області затвердити один раз на два роки і переглядати у разі необхідності за поданням територіального управління Державної судової адміністрації України.

3. Сформований та затверджений список присяжних Бобринецького районного суду Кіровоградської області надіслати на адресу Бобринецького районного суду Кіровоградської області та на адресу територіального управління Державної судової адміністрації України в Кіровоградській області у строк до 02 серпня 2016 року.

4. Список присяжних Бобринецького районного суду Кіровоградської області опублікувати в Бобринецькій районній газеті “Честь хлібороба”.

5. Термін повноважень присяжних Бобринецького районного суду, список яких був затверджений рішенням двадцять дев’ятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 27 червня 2014 року № 433 закінчується 27 червня 2016 року.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                                       О.ГАДЕМСЬКА

до рішення шостої сесії

Бобринецької районної