Рішення №122 від 29.07.2016р.

Шоста сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 29 липня 2016 року                                                      № 122

Про хід виконання районної програми

“Питна вода Бобринецького району”

за 2015 рік

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Петровича І.І. “Про хід виконання районної програми “Питна вода Бобринецького району” за 2015 рік” сесія районної ради відмічає, що створення на першому етапі при сільських радах малих комунальних підприємств, не дало очікуваний результат, в зв’язку з відсутністю необхідного фінансування на закупівлю необхідної техніки та утримання відповідного персоналу.

На даний час на територіях сільських населених пунктів Бобринецького району водопостачанням населення займаються шість малих комунальних підприємств у селах Буховецьке, Верхньоінгульське, Володимиро-Іллінка, Кетрисанівка, Рощахівка, Свердлове. П’ять сільських рад, такі як Бобринківська, Куйбишевська, Костомарівська, Новоградівська і Тарасівська забезпечують населення територіальних громад централізованим водопостачанням. Всі вони одержали дозволи на спецводокористування, окрім МКП “Іллінка”, яке повторно подало документи для одержання даного дозволу, через наявність зауважень у розрахунках по водопостачанню. Також є й безхозні водопроводи, на територіях Василівської, Витязівської та Червонозорівської територіальних громад. В решті водопроводи взагалі відсутні.

На прикладі КП “Свердлове”, яке у 2015 році здійснило ряд заходів по відновленню та реконструкції системи водопостачання, 80 % витрат яких було профінансовано за рахунок Українського фонду соціальних інвестицій, можна зробити висновок що для отримання результатів передбачених програмою, необхідно залучати інвестиції на розвиток інфраструктури.

З метою надання якісних послуг по водопостачанню сільському населенню Бобринецького району

1. Інформацію начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Бобринецької районної державної адміністрації Петровича І.І. “Про хід виконання районної програми “Питна вода Бобринецького району” за 2015 рік” взяти до відома.

2. Рекомендувати головам сільських рад Бобринецького району, де відсутнє водопостачання, питання про забезпечення населених пунктів громади питною водою розглянути на чергових сесіях.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Голова районної ради                                                          О.ГАДЕМСЬКА