Статті

Рішення № 14 від 18.12.2015 р.

Друга сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 18 грудня 2015 року                                                               № 14

м.Бобринець

 

Про внесення змін до програми

зайнятості населення Бобринецького

району на період до 2017 року

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 14 Закону України “Про зайнятість населення”, на підставі клопотання голови Бобринецької районної державної адміністрації, заслухавши інформацію заступника начальника управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації Вербового Ю.С. “Про внесення змін до програми зайнятості населення Бобринецького району на період до 2017 року”, з метою уточнення показника створення нових робочих місць

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до програми зайнятості населення Бобринецького району на період до 2017 року, затвердженої рішенням двадцять першої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 21 червня 2013 року № 306, а саме: у другому пункті заходів “Розширити напрямки застосування праці за рахунок створення нових робочих місць” розділу І “Розширення сфери застосування праці та стимулювання заінтересованості роботодавців у створенні нових робочих місць” та пункту 1 таблиці № 3 “Працевлаштування на нові робочі місця” у позиції на 2015 рік цифри “164” замінити цифрами “100”, на 2016 рік  цифри “335” замінити цифрами “105”.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА

 

До уваги громадян