Статті

Рішення № 16 від 18.12.2015 р.

Друга сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 18 грудня 2015 року                                                               № 16

м.Бобринець

Про хід виконання районної комплексної програми

Соціальна робота із різними категоріями сімей,

дітей та молоді на 2012-2016 роки у 2015 році

Відповідно статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 7, 8, 9, 10, 11, 12 Закону України “Про соціальну роботу з дітьми та молоддю”, Закону України “Про соціальну адаптацію осіб, які відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк”, статей 24, 25 “Про охорону дитинства”, пунктів 3, 8, 31 постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 “Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини”, рішення дев’ятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від        26 жовтня 2011 року № 119 “Про затвердження Комплексної районної програми “Соціальна робота із різними категоріями сімей, дітей та молоді на 2012-2016 роки”, заслухавши інформацію директора Бобринецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Горецької Н.Є. “Про хід виконання районної комплексної програми “Соціальна робота із різними категоріями сімей, дітей та молоді на 2012-2016 роки” у 2015 році”, з метою забезпечення підтримки сімей та соціального становлення й розвитку молоді

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію директора Бобринецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Горецької Н.Є. “Про хід виконання районної комплексної програми “Соціальна робота із різними категоріями сімей, дітей та молоді на 2012-2016 роки” у 2015 році” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації, Бобринецькому відділу поліції головного управління Національної поліції в Кіровоградській області активізувати профілактичну роботу серед дітей, молоді, різних категорій сімей щодо запобігання негативних проявів у підлітковому і молодіжному середовищі та забезпечити системну роботу з сім’ями, де діти перебувають у складних життєвих обставинах, формування здорового способу життя та належного виховання й розвитку дітей у сім'ї.

3. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації спільно з головами Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади та сільських рад району вживати вичерпних заходів щодо реалізації права кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання в сім'ї.

4. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації:

забезпечити координацію роботи по обліку сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, здійснення їх соціального інспектування та соціального супроводу з метою визначення основних потреб та проблем, плану їх подолання;

передбачати виділення коштів для реалізації заходів програми на 2016 рік.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА

 

До уваги громадян