Рішення № 23 від 18.12.2015 р.

Друга сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 18 грудня 2015 року                                                               № 23

Про стан виконання районної

програми газифікації населених

пунктів Бобринецького району

за 2006-2015 роки

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 20, 34 Закону України ”Про місцеві державні адміністрації”, заслухавши інформацію начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Бобринецької районної державної адміністрації Баранова О.В. “Про стан виконання районної програми газифікації населених пунктів Бобринецького району за 2006-2015 роки”, з метою газифікації всієї території району, покращення побутових умов населення району

1. Інформацію начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Бобринецької районної державної адміністрації Баранова О.В. “Про стан виконання районної програми газифікації населених пунктів Бобринецького району за 2006-2015 роки” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації зняти з контролю районну програму газифікації населених пунктів Бобринецького району на 2006-2015 роки, затвердженої рішенням двадцятої сесії Бобринецької районної ради четвертого скликання від 09 вересня 2005 року № 497, як таку, що виконана та втратила термін дії.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА