Рішення № 25 від 18.12.2015р.

Друга сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 18 грудня 2015 року                                                               № 25

Про хід виконання районної програми протидії

поширення наркоманії і боротьби з незаконним

обігом наркотичних засобів, психотропних

речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки за 2015 рік

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2010 року № 2140-р “Про затвердження плану заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки”, рішення другої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 29 грудня 2010 року №25 “Про делегування повноважень Бобринецької районної ради Бобринецькій районній державній адміністрації”, рішення сьомої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 17 липня 2011 року № 105 “Про затвердження районної програми протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015роки”, заслухавши інформацію головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні Семенюк Л.В “Про хід виконання районної програми протидії поширення наркоманії і боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки за 2015 рік”

1.Інформацію головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні Семенюк Л.В. “Про хід виконання районної програми протидії поширення наркоманії і боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки за 2015 рік” взяти до відома.

2.Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації при формуванні районного бюджету на 2016 рік передбачати кошти для фінансування заходів районної програми протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА