Розпорядження голови районної ради від 17 березня 2016 р. № 24-гр

Координаційної ради з питань

місцевого самоврядування

при голові районної ради

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Положення про Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові  Бобринецької районної ради

1.Скликати засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Бобринецької районної ради 23 березня 2016 року.  Засідання провести о 09 годині  в малій залі районної ради.

2.Виконавчому апарату Бобринецької районної ради підготувати засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Бобринецької районної ради .

4.Запросити на засідання Координаційної ради: міського голову, сільських голів,  голову Бобринецької районної державної адміністрації,  начальника  відділу  освіти Бобринецької районної державної адміністрації.

Голова  районної ради                                    О.ГАДЕМСЬКА