засідання Президії Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 20 березня 2018 року                                                                  м.Бобринець

час проведення: 13.00                                        місце проведення: кабінет голови районної ради

Провела засідання президії Гадемська Олена Антонівна – голова Бобринецької районної ради.

Запрошено членів президії:

Сабліна Наталія Анатоліївна – заступника голови Бобринецької районної ради;

Косенко Сергій Опанасович – голова постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури;

Крутько Юрій Миколайович – голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення;

Секрет Зоя Федорівна – голова постійної комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою;

Цесарська Лариса Наумівна – голова постійної комісії районної ради з питань  охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту;

Бергер Сергій Володимирович голова депутатської фракції Бобринецької районної ради від Бобринецької районної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;

Олексієнко Людмила Йосипівна – голова депутатської фракції Бобринецької районної ради від територіальної організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;

Рибачук Надія Володимирівна голова депутатської фракції Бобринецької районної ради від Бобринецької районної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”.

Присутні:

Цесарський Анатолій Юрійович – член постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення;

Шевченко Сергій Анатолійович – член постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Відсутні: __-___________________________________________________

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про перенесення шістнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання.

Гадемська О.А. голова районної ради – поставила на голосування порядок денний роботи Президії.

Прийнято.

ВИРІШИЛИ: погодитись з порядком денним роботи Президії.

Гадемська О.А., голова районної ради – запропонувала провести засідання Президії 15 хвилин роботи та надати час: для виступів – до 5 хвилин.

Прийнято.

ВИРІШИЛИ: затвердити регламент роботи Президії.

СЛУХАЛИ 1: Про перенесення шістнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання.

Гадемська О.А., голова районної ради внесла пропозицію, що в зв’язку з складними погодними умовами перенести засідання шістнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання.

Гадемська О.А., голова районної ради запропонувала ставити запитання, вносити пропозиції чи зауваження.

ВИСТУПИЛИ:

Бергер С.В., депутати районної ради – підтримав пропозицію перенести засідання сесії та запропонував скликати шістнадцяту сесію Бобринецької районної ради сьомого скликання “_30_” березня 2018 року о 10.00 годині.

Крутько Ю.М., Секрет З.Ф., депутати районної ради – підтримали пропозицію скликати шістнадцяту сесію Бобринецької районної ради сьомого скликання “_30_” березня 2018 року о 10.00 годині.

Гадемська О.А., голова районної ради – поставила на голосування пропозицію перенести засідання сесії та скликати шістнадцяту сесію Бобринецької районної ради сьомого скликання “_30_” березня 2018 року о 10.00 годині. Засідання провести у малій залі адміністративного приміщення (3 поверх).

Прийнято.

ВИРІШИЛИ 1: погодити перенесення засідання сесії та дату скликання шістнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання “_30_” березня 2018 року. Засідання провести о 10.00 годині у малій залі адміністративного приміщення (3 поверх).

Гадемська О.А., голова районної ради – оголосила про закінчення Президії і подякувала за роботу.

Голова районної ради                                                        ГАДЕМСЬКА