Протокол № 8

засідання Президії Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 04 грудня 2018 року                                                         м.Бобринець

 

час проведення: 08.30                                                місце проведення: мала зала районної ради

 

Провела засідання президії Гадемська Олена Антонівна – голова Бобринецької районної ради.

 

Члени президії:

Сабліна Наталія Анатоліївна – заступник голови Бобринецької районної ради;

Косенко Сергій Опанасович – голова постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури;

Крутько Юрій Миколайович – голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення;

Секрет Зоя Федорівна – голова постійної комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою;

Цесарська Лариса Наумівна – голова постійної комісії районної ради з питань  охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту;

Бергер Сергій Володимирович голова депутатської фракції Бобринецької районної ради від Бобринецької районної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;

Олексієнко Людмила Йосипівна – голова депутатської фракції Бобринецької районної ради від територіальної організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;

Рибачук Надія Володимирівна голова депутатської фракції Бобринецької районної ради від Бобринецької районної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”.

 

Запрошено:

Тертичний Олег Васильович – голова Бобринецької районної державної адміністрації (відрядження).

 

Працівники виконавчого апарату Бобринецької районної ради:

Іванова Надія Вікторівна – керуючий справами виконавчого апарату Бобринецької районної ради;

Гончаренко Любов Василівна – начальник організаційного відділу виконавчого апарату Бобринецької районної ради;

Сорочан Наталія Анатоліївна – завідувач сектора з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад міста та сіл району, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Бобринецької районної ради;

Костюкова Олена Вікторівна – головний спеціаліст з питань правової роботи і звернень громадян Бобринецької районної ради.

 

Присутні:

Когадько Юрій Миколайович – перший заступник голови Бобринецької районної державної адміністрації.

 

Відсутні: Крутько Ю.М., Цесарська Л.Н., Косенко С.О. долучився до засідання.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про скликання двадцять першої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання.

2.Про перелік питань, який пропонується включити до порядку денного двадцять першої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання.

3.Про дату засідання постійних комісій Бобринецької районної ради.

4.Про список запрошених для участі в пленарному засіданні двадцять першої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання.

5.Різне.

Гадемська О.А., голова районної ради – поставила на голосування порядок денний роботи Президії.

Результати голосування:

“За” – 06

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

Всього проголосувало: 06

Прийнято.

ВИРІШИЛИ: погодитись з порядком денним роботи Президії.

 

Гадемська О.А., голова районної радизапропонувала провести засідання Президії за 30 хвилин роботи та надати час: для виступів – до 5 хвилин.

Результати голосування:

“За” – 06

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

Всього проголосувало: 06

Прийнято.

 

ВИРІШИЛИ: затвердити регламент роботи Президії.

 

СЛУХАЛИ 1: Про скликання двадцять першої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання.

Гадемська О.А., голова районної ради – довела до відома членів президії листів районної державної адміністрації від 23 листопада 2018 р. № 01-16/102/1 та від 03 грудня 2018 р. № 01-16/104/2 щодо включення до порядку денного пленарного засідання двадцять першої сесії районної ради питань “Про районний бюджет на 2019 рік” та “Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №272 “Про районний бюджет на 2018 рік”.

 

Гадемська О.А., голова районної ради запропонувала ставити запитання, вносити пропозиції чи зауваження.

 

ВИСТУПИЛИ: __-_______________________________

 

Гадемська О.А., голова районної радивнесла пропозицію скликати двадцять першу сесію Бобринецької районної ради сьомого скликання “_14_” грудня 2018 року о 10.00 годині. Засідання провести у малій залі районної ради (3 поверх).

 

Гадемська О.А., голова районної ради запропонувала ставити запитання, вносити пропозиції чи зауваження.

 

ВИСТУПИЛИ: __Нестеренко Л.М., Рибачук Н.В._________

Гадемська О.А., голова районної ради – поставила на голосування пропозицію скликати двадцять першу сесію Бобринецької районної ради сьомого скликання “_14_” грудня 2018 року о 10.00 годині. Засідання провести у малій залі районної ради (3 поверх).

Результати голосування:

“За” – 06

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

Всього проголосувало: 06

Прийнято.

 

ВИРІШИЛИ 1: погодити дату скликання двадцять першої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання “_14_” грудня 2018 року. Засідання провести о 10.00 годині у малій залі районної ради (3 поверх).

СЛУХАЛИ 2: Про перелік питань, який пропонується включити до порядку денного двадцять першої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання.

 

Гадемська О.А., голова районної ради – запропонувала розглянути перелік питань, який пропонується включити до порядку денного двадцять першої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання, який розданий депутатам.

 

Гадемська О.А., голова районної ради – запропонувала ставити запитання, вносити пропозиції чи зауваження.

 

ВИСТУПИЛИ: _Бергер С.В., Рибачук Н.В., Когадько Ю.М._____

 

Бергер С.В., депутат районної ради – вніс пропозицію при розгляді на черговій сесії питань про звіти керівників закладів культури району співдоповідачем заслухати начальника відділу культури і туризму Бобринецької районної державної адміністрації Гребень Ларису Олександрівну, як розпорядника бюджетних коштів.

 

Гадемська О.А., голова районної ради – поставила на голосування пропозицію рекомендувати районної державній адміністрації при розгляді на черговій сесії питань про звіти керівників закладів культури району співдоповідачем заслухати начальника відділу культури і туризму Бобринецької районної державної адміністрації Гребень Ларису Олександрівну, як розпорядника бюджетних коштів.

Результати голосування:

“За” – 06

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

Всього проголосувало: 06

Прийнято.

 

ВИРІШИЛИ: рекомендувати районної державній адміністрації при розгляді на черговій сесії питань про звіти керівників закладів культури району співдоповідачем заслухати начальника відділу культури і туризму Бобринецької районної державної адміністрації Гребень Ларису Олександрівну, як розпорядника бюджетних коштів.

 

Гадемська О.А., голова районної ради – поставила на голосування пропозицію погодити питання, що вносяться на розгляд пленарного засідання двадцять першої сесії Бобринецької районної ради.

Результати голосування:

“За” – 06

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

Всього проголосувало: 06

Прийнято.

 

ВИРІШИЛИ 2: погодити перелік питань, який пропонується включити до порядку денного двадцять першої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від “_14_” грудня 2018 року.

 

СЛУХАЛИ 3:Про дату засідання постійних комісій Бобринецької районної ради.

 

Гадемська О.А., голова районної ради – запропонувала провести засідання постійних комісій районної ради з питань:

діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою – 10 грудня 2018 року о 10.00 годині в малій залі районної ради;

агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури – 11 грудня 2018 року о 10.00 годині в малій залі районної ради;

охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту – 11 грудня 2018 року о 14.00 годині в малій залі районної ради;

бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення – 12 грудня 2018 року о 11.00 годині в малій залі районної ради.

 

Гадемська О.А., голова районної ради – запропонувала ставити запитання, вносить пропозиції чи зауваження.

 

ВИСТУПИЛИ: _Бергер С.В., Секрет З.Ф.___________________

 

Гадемська О.А., голова районної ради – поставила на голосування пропозицію провести засідання постійних комісій районної ради з питань:

діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою – 10 грудня 2018 року о 10.00 годині в малій залі районної ради;

агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури – 11 грудня 2018 року о 10.00 годині в малій залі районної ради;

охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту – 11 грудня 2018 року о 14.00 годині в малій залі районної ради;

бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення – 12 грудня 2018 року о 11.00 годині в малій залі районної ради.

Результати голосування:

“За” – 06

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

Всього проголосувало: 06

Прийнято.

ВИРІШИЛИ 3: погодити дати проведення засідань постійних комісій районної ради.

 

До зали засідання долучився Косенко С.О.

 

СЛУХАЛИ 4: Про список запрошених для участі в пленарному засіданні двадцять першої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

 

Гадемська О.А., голова районної ради – запропонувала запросити для участі в роботі двадцять першої сесії Бобринецької районної ради відповідно до списку, що додається.

 

Гадемська О.А., голова районної ради – запропонувала ставити запитання, вносити пропозиції чи зауваження.

 

ВИСТУПИЛИ:__-____________________________

 

Гадемська О.А., голова районної ради – поставила на голосування пропозицію запросити для участі в роботі двадцять першої сесії Бобринецької районної ради запрошених, відповідно до списку.

Результати голосування:

“За” – 07

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

Всього проголосувало: 07

Прийнято.

ВИРІШИЛИ 4: погодити список запрошених для участі в роботі пленарного засідання двадцять першої сесії районної ради.

 

Гадемська О.А., голова районної ради – оголосила про закінчення Президії і подякувала за роботу.

 

 

 

Голова районної ради                                                        О.ГАДЕМСЬКА

 

 

Список

запрошених для участі в пленарному засіданні двадцять першої сесії районної ради

від “_14__” грудня 2018 року

Алексєєнко Руслан Сергійович – начальник Бобринецького районного відділу управління ДСНС України у Кіровоградській області, капітан служби цивільного захисту;

Винник Олександр Леонідович – начальник 24 ДПРЧ управління ДСНС України у Кіровоградській області, капітан служби цивільного захисту;

Гончарук Олег Вікторович – начальник Відділу у Бобринецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області;

Гребенюк Інна Андріївна – голова Бобринецької ветеранської організації;

Григорчук Валерій Сильвестрович – начальник Бобринецького відділення поліції Новоукраїнського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, підполковник поліції;

Ісупов Ігор Володимирович – начальник Бобринецької державної податкової інспекції Новоукраїнського управління Головного управління Державної фіскальної служби України у Кіровоградській області;

Капітоненко Микола Петрович військовий комісар Бобринецького районного військового комісаріату;

Коваленко Олег Іванович – начальник Бобринецького відділу Новоукраїнської місцевої прокуратури;

Кубенко Наталія Володимирівна – директор комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”;

Лашкул Володимир Георгійович – головний інспектор Бобринецького районного відділу управління ДСНС України у Кіровоградській області;

Леус Ігор Сергійович – директор (головний редактор) ТОВ “Бобринецьке редакційно-видавниче об’єднання “Новий день”;

Пітенко Віталій Анатолійович – начальник управління Держпродспоживслужби в Бобринецькому районі;

Пріхно Валентина Миколаївна – начальник управління Державної казначейської служби України у Бобринецькому районі;

Семенюк Лариса Віталіївна – головний лікар Бобринецької центральної районної лікарні;

Синьогуб Андрій Михайлович – начальник Бобринецького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

 

 

Список

запрошених для участі в пленарному засіданні

двадцять першої сесії районної ради

від “_14__” грудня 2018 року

Бобринецька районна державна адміністрація:

 

Тертичний Олег Васильович – голова Бобринецької районної державної адміністрації

Когадько Юрій Миколайович – перший заступник голови Бобринецької районної державної адміністрації

Карпова Галина Юріївна – керівник апарату Бобринецької районної державної адміністрації

Нестеренко Людмила Миколаївна – начальник фінансового управління Бобринецької районної державної адміністрації

Кузьмічова Марина Сергіївна – начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації

Різун Олексій Леонідович – начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації

Ковбасюк Людмила Євгеніївна – начальник відділу з юридичної, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадянами апарату Бобринецької районної державної адміністрації

Хоружа Любов Миколаївна – начальник загального відділу апарату Бобринецької районної державної адміністрації

Гребень Лариса Олександрівна – начальник відділу культури і туризму Бобринецької районної державної адміністрації

Неклеса Лілія Анатоліївна – начальник служби у справах дітей Бобринецької районної державної адміністрації

Славінська Ірина Василівна – начальник архівного відділу Бобринецької районної державної адміністрації

Панібратець Петро Іванович – начальник управління агропромислового Бобринецької розвитку районної державної адміністрації

 

 

 

Список

осіб, що інформують на пленарному засіданні

двадцять першої сесії районної ради

від “_14__” грудня 2018 року

 

Гончарук Олег Вікторович – начальник відділу у Бобринецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.

Димченко Володимир Іванович – директор комунального закладу “Бобринецька дитяча школа мистецтв”.

Іванова Надія Вікторівна – керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

Ісакова Руслана Геннадіївна – директор комунального закладу “Бобринецький районний краєзнавчий музей імені Миколи Смоленчука”.

Когадько Юрій Миколайович – перший заступник голови Бобринецької районної державної адміністрації.

Кузьмічова Марина Сергіївна – начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації.

Матягіна Катерина Володимирівна – начальник управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації.

Нестеренко Людмила Миколаївна – начальник фінансового управління Бобринецької районної державної адміністрації.

Павелко Любов Євгеніївна – завідувач комунального закладу “Бобринецька районна бібліотека для дорослих”.

Плющевський Сергій Олександрович – директор комунального закладу “Бобринецький районний Будинок культури”.

Почтар Альона Анатоліївна – начальник відділу управління персоналом апарату районної державної адміністрації.

Різун Олексій Леонідович – начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації.

Сабліна Наталія Анатоліївна – заступник голови Бобринецької районної ради.

Ткаченко Тетяна Миколаївна – завідувач комунального закладу “Бобринецька районна дитяча бібліотека”.

 

 

Список

міського та сільських голів Бобринецького району, запрошених для участі в пленарному засіданні двадцять першої сесії районної ради

від “_14__” грудня 2018 року

 

з/п

Назва ради

П.І.Б. голови

1

Бобринецька міська рада

Сніжко Валерій Вадимович

2

Апрелівська

(Володимиро-Іллінська)

Гартман Наталія Вікторівна

3

Благодатненська

(Куйбишевська)

Денисова Валентина Миколаївна

4

Бобринківська

Утулова Марина Іванівна

5

Буховецька

Гурдиш Дмитро Юрійович

6

Василівська

Курач Валентин Петрович

7

Веселівська

Секрет Констянтин Леонідович

8

Верхньоінгульська

Руденко Олена Станіславівна

9

Витязівська

Погосян Аветік Артакович

10

Златопільська

(Свердлівська)

Поліщук Віктор Васильович

11

Кетрисанівська

Червоняк Олександр Васильович

12

Костомарівська

Ільчишина Галина Петрівна

13

Кривоносівська

(Червонозорівська)

Копотій Людмила Миколаївна

14

Мар”янівська

Цидуляк Анатолій Михайлович

15

М-Бабанська

Карась Олена Анатоліївна

16

Новомиколаївська

Лисогор Антоніна Володимирівна

17

Новоградівська

Нечай Микола Станіславович

18

Олексіївська

Кравченко Іван Панасович

19

Павлогірківська

Мазенко Віра Василівна

20

Рощахівська

Дубчак Світлана Федорівна

21

Солонцюватська

Рябоконь Ольга Іванівна

22

Сугокліївська

Кулікович Галина Анатоліївна

23

Тарасівська

Шворінь В’ячеслав Вікторович

24

Федіївська

Дацун Галина Михайлівна

25

Чарівненська

Крамаренко Микола Іванович

 

__________________________

 

 

До уваги громадян