9 травня, з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у Бобринці відбулася  урочиста хода та покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату, пам’ятників загиблим вчителям та учням, воїнам-афганцям і чорнобильцям, а також до пам’ятних дошок на честь загиблих воїнів, захисників територіальної цілісності України та героя Небесної Сотні Віктора Чміленка.

Вже традиційно на площі біля пам’ятника Невідомому солдату відбувся мітинг-реквієм, в якому взяли участь голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, міський голова Валерій Сніжко, ветерани, військові, школярі, представники громадськості, місцеві жителі та гості Бобринеччини.

З вітальними словами до ветеранів та учасників мітингу звернулися голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, міський голова Валерій Сніжко,  військовий комісар Микола Капітоненко.

Представники учнівської молоді місцевих шкіл підготували присутнім тематичну програму. Хвилиною мовчання та салютом було вшановано всіх полеглих солдатів Великої Вітчизняної війни.

Після привітальних виступів відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату.