Друга сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 18 грудня 2015 року                                                               № 45

Про єдиний день депутата

Відповідно до статті 49 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 10, 11 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”,      з метою сприяння депутатам Бобринецької районної ради у виконанні депутатських повноважень, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою

1.Встановити Єдиний день депутата – другу середу кожного місяця для роботи депутатів Бобринецької районної ради у виборчих округах, підтримки зв’язку з виборцями, відповідною територіальною громадою, органами місцевого самоврядування, органами виконавчої влади, розташованими на відповідній території.

2. Рекомендувати міській та сільським територіальним громадам Бобринецького району, з метою координації роботи депутатів усіх рівнів, встановити Єдиний день депутата – другу середу кожного місяця.

3. Виконавчому апарату Бобринецької районної ради надавати депутатам Бобринецької районної ради необхідну допомогу в організації роботи на виборчих округах та проведенні Єдиного дня депутата.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА