Оперативна інформація про дату, час, місце проведення засідання постійних комісій та основні питання, заплановані до розгляду

Повна назва комісії

Дата, час та місце проведення

Основні питання, що пропонуються до розгляду

Постійна комісія Бобринецької районної ради

14 березня 2018 року;

10.00 год.;

м. Бобринець, вул.Незалежності, 80 каб. 300 (мала зала районної ради)

1. Про хід виконання районної програми енергоефективності Бобринецького району на 2017-2020 роки за 2017 рік.

2. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

3. Про звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Постійна комісія Бобринецької районної ради з питань охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорт

14 березня 2018 року;

13.00 год.;

м.Бобринець, вул..Незалежності, 80 каб. 300 (мала зала районної ради)

1. Про результати виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобринецького району на 2014-2017 роки за 2017 рік.

2. Про затвердження програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобринецького району на 2018-2022 року.

3. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти.

4. Про надання згоди на передачу в оренду нерухомого майна (нежилих будівель, споруд, приміщень) спільної власності територіальних громад сіл та міста району Бобринецькій міській раді.

5. Про затвердження плану заходів щодо організації створення опорних закладів Бобринецького району Кіровоградської області та модернізацію навчальних закладів.

6. Про звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

Постійна комісія Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою

15 березня 2018 року;

10.00 год.;

м.Бобринець, вул..Незалежності, 80 каб. 300 (мала зала районної ради)

1. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти.

2. Про внесення змін до Регламенту Бобринецької районної ради сьомого скликання.

3. Про внесення змін до Положення про офіційний веб-сайт Бобринецької районної ради.

4. Про внесення змін до Порядку розгляду електронних петицій, адресованих Бобринецькій районній раді.

5. Про затвердження розпорядження голови Бобринецької районної ради від 30 січня 2018 року № 8-гр “Про зняття з контролю рішень районної ради”.

6. Про звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Постійна комісія Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення

20 березня 2018 року;

13.00 год.;

м.Бобринець, вул..Незалежності, 80 каб. 300 (мала зала районної ради)

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року №161 “Про районний бюджет на 2017 рік”.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №272 “Про районний бюджет на 2018 рік”.

3. Про звіт про виконання районного бюджету за січень-грудень 2017 року.

4. Про виконання програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району за 2016-2017 роки.

5. Про результати виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей

Бобринецького району на 2014-2017 роки за 2017 рік.

6. Про затвердження програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобринецького району на 2018-2022 року.

7. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти.

8. Про надання згоди на передачу в оренду нерухомого майна (нежилих будівель, споруд, приміщень) спільної власності територіальних громад сіл та міста району Бобринецькій міській раді.

9. Про затвердження плану заходів щодо організації створення опорних закладів Бобринецького району Кіровоградської області та модернізацію навчальних закладів.

10. Про звіт про фінансово-господарську діяльність комунальної установи Бобринецької районної ради “Трудовий архів Бобринецького району” за 2017рік.

11. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад Бобринецького району.

12. Про затвердження акта приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

13. Про затвердження витрат на утримання Бобринецької районної ради на 2018 рік.

14. Про звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.