Оперативна інформація про дату, час, місце проведення засідання постійних комісій та основні питання, заплановані до розгляду

Повна назва комісії

Дата, час та місце проведення

Основні питання, що пропонуються до розгляду

Постійна комісія Бобринецької районної ради з питань охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорт

25 травня 2018 року;

10.00 год.;

м.Бобринець, вул..Незалежності, 80 каб. 300 (мала зала районної ради)

1. Про припинення в результаті реорганізації комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” шляхом перетворення.

Інформує Кубенко Н.В. – головний лікар комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”.

2. Про створення комунального закладу “Інклюзивно-ресурсний центр Бобринецької районної ради”.

Інформує Різун О.Л. – начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації.

Постійна комісія Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення

29 травня 2018 року;

14.00 год.;

м.Бобринець, вул..Незалежності, 80 каб. 300 (мала зала районної ради)

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №272 “Про районний бюджет на 2018 рік”.

2. Про припинення в результаті реорганізації комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” шляхом перетворення.

3. Про створення комунального закладу “Інклюзивно-ресурсний центр Бобринецької районної ради”.

Постійна комісія Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою

30 травня 2018 року;

11.00 год.;

м.Бобринець, вул..Незалежності, 80 каб. 300 (кабінет заступника голови районної ради)

Постійна комісія Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури

30 травня 2018 року;

11.30 год.;

1. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.