Рішення №65

Третя сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 26 лютого 2016 року                                                              № 65

Про затвердження технічної

документації по нормативній

грошовій оцінці земельних ділянок

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 23 Закону України “Про оцінку земель”, враховуючи подання голови Бобринецької районної державної адміністрації, заслухавши інформацію начальника відділу Держгеокадастру у Бобринецькому районі Гончарука О.В. “Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок”

1. Затвердити технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, зазначену у переліку згідно з додатком, а саме :

1.1. технічна документація по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки загальною площею 65,2998 га, наданої в оренду гр. Бобуху Віктору Григоровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Федіївської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області;

1.2. технічна документація по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки загальною площею 9,4922 га, наданої в оренду СФГ Рижкова Володимира Петровича для рибогосподарських потреб на території Олексіївської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області;

1.3 технічна документація по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки загальною площею 10,4924 га, яка відводиться для продажу права оренди на аукціоні для рибогосподарських потреб на території Павлогірківської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Голова районної ради                                                       О. ГАДЕМСЬКА

до рішення третьої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

26 лютого 2016 року № 65

Перелік

технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок,

які знаходяться на території Бобринецького району Кіровоградської області

Місце розташування земельної ділянки

Суб’єкт господарювання

Площа, га

Вид користування

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки, грн.

Дата, на яку розроблялась нормативна грошова оцінка

Вид угідь

Цільове призначення

Федіївська сільська рада