№12-гр від 7 березня 2019 року

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

від “_07_” _березня_ 2019 року                                                          №_12-гр__

Про скликання президії Бобринецької

районної ради сьомого скликання

Відповідно до пунктів 1, 2, 8 частини 6 статті 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Регламенту Бобринецької районної ради, положення про президію Бобринецької районної ради:

1. Скликати президію Бобринецької районної ради сьомого скликання 12 березня 2019 року о 10.00 годині в малій залі районної ради.

2. На розгляд президії районної ради внести питання:

1) про орієнтовний перелік питань, що пропонуються до розгляду на пленарному засіданні двадцять другої сесії районної ради;

2) про дату засідання постійних комісій районної ради;

3) різне.

3. Запросити на засідання президії Бобринецької районної ради сьомого скликання її членів, голову Бобринецької районної державної адміністрації Тертичного О.В., працівників виконавчого апарату районної ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                                              О.ГАДЕМСЬКА

ЗВІТ по інформаційним запитам