Працівники поштового зв’язку приймали вітання з нагоди професійного свята

З нагоди святкування Дня поштового зв’язку в колективі Центрального відділення поштового зв’язку №9 ПАТ «Укрпошта» відбулися урочисті збори, де вшановували працьовитих, відданих своїй роботі фахівців поштової справи.

В урочистостях прийняли участь голова районної ради Олена Гадемська, голова райдержадміністрації Олег Тертичний, міський голова Валерій Сніжко.

У вітальному слові Олена Антонівна зазначила, що поштовий зв'язок є невід'ємною частиною сучасного суспільства, важливою складовою інфраструктури держави. Подякувала працівникам поштового зв'язку за наполегливу і відповідальну працю, побажала поштовикам міцного здоров'я, щастя, сімейного затишку та наснаги.

Присутніх також щиро привітали зі святом голова райдержадміністрації Олег Тертичний, міський голова Валерій Сніжко, начальник ЦВПЗ №9 «Укрпошта» Анна Демецька.

Окремих сумлінних працівників було відзначено грамотами та подяками районної та міської влади.

Так, за високий професіоналізм, добросовісне виконання посадових обов’язків Грамотами Бобринецької райдержадміністрації та Бобринецької районної ради нагороджено Людмилу Вагнер, Любов Гавриш, Людмилу Деркач, Галину Дикусар, Наталію Лесь, Наталію Литус, Ірину Максименко, Тетяну Цветік, Олену Цимбаларь, Надію Яловенко.

ЗВІТ по інформаційним запитам