Працювала постійна комісія районної ради

Сьогодні, 8 квітня відбулося засідання постійної комісії Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян, адміністративно-територіального устрою, яке провела голова комісії Зоя Секрет.  У засіданні прийняли участь голова районної ради Олена Гадемська та перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Когадько.

Депутатами розглядалися питання щодо погодження звільнення директора КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Наталії Кубенко, погодження покладення виконання обов’язків директора КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” на сімейного лікаря Олену Антонову, погодження відпустки директора КП “Інженерний центр” Олега Андалюкевича.

За результатами розгляду зазначених питань прийнято відповідні рішення.

ЗВІТ по інформаційним запитам