Працював організаційний комітет при райдержадміністрації

12 листопада 2018 року за участю заступника голови районної ради Наталії Сабліної відбулося засідання оргкомітету з питань підготовки та відзначення на території району Дня Гідності та Свободи, Дня пам’яті жертв голодоморів. На засіданні було розглянуто та обговорено заходи, які будуть проведені в ці дні.

Зокрема, зазначено що 21 листопада о 10 годині у великій залі адміністративного приміщення заплановано проведення тематичного заходу до Дня Гідності та Свободи, відбудеться покладання квітів до пам’ятних місць, знаків, а також дошок на честь Героя Небесної Сотні Віктора Чміленка. Після завершення тематичного заходу в Свято-Миколаївському храмі буде проведена панахида за загиблими борцями за незалежність України.

На 24 листопада заплановано покладання траурних композицій керівництвом району до пам’ятного знаку “Жертвам Голодомору 1932-1933 років та політичних репресій”, також в цей день  на площі біля адмінприміщення відбудеться мітинг-реквієм.