Телефонний довідник

 

ТЕЛЕФОННИЙ ДОВІДНИК

працівників органів місцевого самоврядування

БОБРИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

 

 


 

Бобринецька районна рада

голова

Гадемська Олена Антонівна                                                  3-42-08

заступник

Сабліна Наталія Анатоліївна                                                  3-43-66

керуючий справами виконавчого апарату

Іванова Надія Вікторівна                                                         3-47-99

 

Бобринецька міська об'єднана територіальна громада

голова

Сніжко Валерій Вадимович                                                  3-41-88

секретар

Лавріненко Артем Володимирович                                       3-41-88

 

Апрелівська сільська рада

голова

Гартман Наталія Вікторівна                                                   52-3-17

секретар

Середенко Ірина Володимирівна

 

Благодатненська сільська рада

голова

Денисова Валентина Миколаївна                                         3-75-09

секретар

Власова Юлія Михайлівна                                                     45-3-56

 

Бобринківська сільська рада

голова

Утулова Марина Іванівна                                                         45-7-42

секретар

Кононенко Валентина Михайлівна

 

Буховецька сільська рада

голова

Гурдиш Дмитро Юрійович                                                     52-3-20

секретар

Стеценко Лілія Іванівна

 

Василівська сільська рада

голова

Курач Валентин Петрович                                                     43-3-22

секретар

Тригуб Алла Павлівна

 

Веселівська сільська рада

голова

Секрет Констянтин Леонідович                                              45-4-19

секретар

Алєщенко Наталія Миколаївна

 

Верхньоінгульська сільська рада

голова

Руденко Олена Станіславівна                                                45-1-10

секретар

Карлійчук Наталія Сергіївна

 

Витязівська сільська рада

голова

Погосян Аветік Артакович                                                    3-75-06

секретар

Індик Світлана Богданівна

 

Златопільська сільська рада

голова

Поліщук Віктор Васильович                                                  3-75-14

секретар

Світлик Наталія Олександрівна

 

 

Кетрисанівська сільська рада

голова

Червоняк Олександр Васильович                                          43-6-63

секретар

Патютка Тетяна Володимирівна                                            43-6-62

 

Костомарівська сільська рада

голова

Ільчишина Галина Петрівна                                                  44-5-31

секретар

Тесман Валентина Вікторівна

 

Кривоносівська сільська рада

голова

Копотій Людмила Миколаївна                                                3-75-18

секретар

Юрченко Світлана Миколаївна

 

Марянівська сільська рада

голова

Цидуляк Анатолій Михайлович                                               51-1-12

секретар

Омельченко Валентина Віталіївна

 

Миколо-Бабанська сільська рада

голова

Карась Олена Анатоліївна                                                      3-75-10

секретар

Кучерюк Зінаїда Володимирівна

 

Новомиколаївська сільська рада

голова

Лисогор Антоніна Володимирівна                                       43-5-55

секретар

Банцевич Любов Вікторівна

 

Новоградівська сільська рада

голова

Нечай Микола Станіславович                                                    3-75-11

секретар

Ісакова Олеся Володимирівна                                                   52-5-41

 

Олексіївська сільська рада

голова

Кравченко Іван Панасович                                                    3-44-48

секретар

Тороп Світлана Георгіївна                                                     2-08-86

 

Павлогірківська сільська рада

голова

Мазенко Віра Василівна                                                          3-75-12

секретар

Борщ Галина Володимирівна                                                 52-6-19

 

Рощахівська сільська рада

голова

Дубчак Світлана Федорівна                                                   52-3-55

секретар

Мамчур Світлана Леонідівна                                                 3-75-13

 

Солонцюватська сільська рада

голова

Рябоконь Ольга Іванівна                                                         3-44-64

секретар

Шевченко  Людмила Іванівна

 

Сугокліївська сільська рада

голова

Кулікович Галина Анатоліївна                                              44-3-26

секретар

Деркач Валентина Дмитрівна

 

Тарасівська сільська рада

голова

Шворінь В’ячеслав Вікторович                                                 45-5-46

секретар

Волкотруб Таміла Миколаївна

 

Федіївська сільська рада

голова

Дацун Галина Михайлівна                                                     3-75-16

секретар

Щербата Інна Валеріївна                                                        52-2-35

 

Чарівненська сільська рада

голова

Крамаренко Микола Іванович                                                 43-1-81

секретар

Царенко Наталія Дмитрівна

 

 

 

___________________________

 

 

 

 

До уваги громадян