Протокол № 1 проведення семінару-навчання з посадовими особами органів місцевого самоврядування Бобринецького району від 23.03.2016 року

Протокол № 1

проведення семінару-навчання  для посадових осіб місцевого самоврядування Бобринецького району

від 23 березня 2016 року

Місце проведення: мала зала Бобринецької районної ради

Час проведення: 09.00 година

Веде семінар-навчання Гадемська Олена Антонівна – голова Бобринецької районної ради

Запрошені:

Сабліна  Наталія Анатоліївна –заступник голови Бобринецької районної ради

міський та сільські голови

секретарі сільських та міської ради

Стець М.М.- начальник методичного центру управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Кіровоградській області

Іванова Н.В.-керуючий справами виконавчого апарату Бобринецької районної ради;

Гончаренко Л.В.- начальник організаційного відділу виконавчого апарату Бобринецької районної ради;

Гордова Л.О. -провідний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Бобринецької районної державної адміністрації

Порядок денний:

1.Про методичні роз’яснення щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.

Інформація Іванової Н.В. керуючого справами виконавчого апарату Бобринецької районної ради.

2.Про зміни у законодавстві щодо роботи із зверненнями громадян.

Інформація Гордової Л.О. провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Бобринецької районної державної адміністрації.

3.Про  проведення на території Бобринецького району навчання з посадовами особами місцевого самоврядування Бобринецького району з метою виконання повноважень органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту.

Інформація Стець М.М. начальника методичного центру управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Кіровоградській області.

СЛУХАЛИ:

Іванову Н.В.-керуючого справами виконавчого апарату Бобринецької районної ради “Про методичні роз’яснення щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік ”.

ВИСТУПИЛИ: Утулова М.І.-Бобринківський сільський голова, Поліщук В.В. – Свердловський сільський голова, Ільчишина Г.П.- Костомарівський сільський голова.

ВИРІШИЛИ:

1.Інформацію Іванової Н.В.- керуючого справами виконавчого апарату Бобринецької районної ради  “Про методичні роз’яснення щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік ” прийняти до відома.

2.СЛУХАЛИ:

Гордову Л.О. -провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Бобринецької районної державної адміністрації “ Про зміни у законодавстві щодо роботи із зверненнями громадян ”.

ВИСТУПИЛИ: Руденко О.С.- В.Інгульський сільський голова, Кулікович Г.А.- Сугокліївський сільський голова.

ВИРІШИЛИ:

1.Інформацію Гордової Л.О. -провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Бобринецької районної державної адміністрації “Про зміни у законодавстві щодо роботи із зверненнями громадян” прийняти до відома.

3.СЛУХАЛИ:

Стець М.М. начальника методичного центру управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Кіровоградській області “ Про  проведення на території Бобринецького району навчання з посадовами особами місцевого самоврядування Бобринецького району з метою виконання повноважень органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту”.

ВИСТУПИЛИ: Шворінь В.В.- Тарасівський сільський голова, Кравченко І.П.- Олексіївський сільський голова.

ВИРІШИЛИ:

1.Інформацію Стець М.М. – начальника методичного центру управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Кіровоградській області “Про  проведення на території Бобринецького району навчання з посадовами особами місцевого самоврядування Бобринецького району з метою виконання повноважень органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту” прийняти до відома.

Голова  районної ради                                           О.ГАДЕМСЬКА