Оргкомітет визначився з проведенням заходів до прийдешніх свят

27 листопада заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у засіданні організаційного комітету з питань підготовки та відзначення на території району Міжнародного дня волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку, Дня Збройних Сил України та Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Засідання провів перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Когадько.

У ході засідання оргкомітету визначено, що 6 грудня у великій залі адміністративного приміщення відбудуться урочистості з нагоди Міжнародного дня волонтерів та Дня Збройних Сил України, початок урочистостей об 11 годині.

14 грудня о 10 годині у великій залі адміністративного приміщення відбудуться заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, після їх завершення буде здійснено покладання квітів до пам’ятного знаку, присвяченого загиблим воїнам-інтернаціоналістам та чорнобильцям. У Свято-Миколаївському храмі відбудеться поминальна панахида за жертвами Чорнобильської катастрофи.