Щотижнева онлайн-нарада в райдержадміністрації

4 березня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко.

Голова облдержадміністрації наголосив, що основним завданням на найближчий період залишається продовження ремонту і будівництва доріг.

Так, в планах обласної влади на 2019 рік завершити капітальний ремонт дороги Кропивницький-Миколаїв до межі з Миколаївською областю. Цього року також буде розпочато ремонтні роботи на автодорозі в напрямку на Умань та продовжено ремонт дороги в напрямку на Полтаву.

Голова облдержадміністрації підкреслив, що за кошти Державного дорожнього фонду буде і надалі здійснюватися ремонт доріг загального користування місцевого значення – цього року для області передбачено кошти в розмірі 470 мільйонів гривень.