Результати поіменного голосування з прийняття рішень восьмої сесії

Про включення до порядку денного питання «Про реформування друкованого засобу масової інформації газети «Честь Хлібороба» та редакції Бобринецького редакційно-видавничого об’єднання «Новий день»

Формування порядку денного

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Прийнято.

Про виключення з порядку денного питання «Про надання згоди відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району»

Формування порядку денного

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Прийнято.

Результати поіменного голосування з прийняття рішень восьмої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

від 21 грудня 2016 року

Формування порядку денного

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Прийнято.

 

1.Про звіт про виконання районного бюджету за січень-вересень 2016 року.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

2.Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015 року №47 “Про районний бюджет на 2016 рік”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

3. Про затвердження програми соціального і економічного розвитку Бобринецького району на 2017 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

4. Про районний бюджет на 2017 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

5.Про хід виконання Комплексної програми захисту населення Бобринецького району від впливу іонізуючого випромінювання на 2016-2018 роки за 2016 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

6.Про хід виконання Стратегії економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2013-2020 роки за 2016 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

7.Про стан виконання комплексної програми розвитку автомобільного транспорту та забезпечення безпеки дорожнього руху у Бобринецькому районі на 2013-2016 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

8.Про хід виконання програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобринецького району на 2014-2017 роки за 2016 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

9.Про хід виконання районної програми “Про відзначення державних та професійних свят”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

10.Про стан виконання Комплексної районної програми “Соціальна робота із різними категоріями сімей, дітей та молоді на 2012-2016 роки” у 2016 році.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

11.Про затвердження районної програми протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2017-2021 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

12.Про затвердження районної програми розвитку земельних відносин у Бобринецькому районі на 2016-2020 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

13.Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

14.Про внесення змін до рішення 33 сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 12 грудня 2014 року № 497 та затвердження Переліку базової мережі закладів культури району в новій редакції.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

15.Про затвердження Статуту комунальної установи Бобринецької районної ради “Трудовий архів Бобринецького району” в новій редакції.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

16.Про затвердження Статуту Бобринецької центральної районної лікарні в новій редакції.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

17.Про затвердження Статуту комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради у новій редакції.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

18.Про затвердження Статуту комунальної установи “Спортивний комплекс “Олімпієць” Бобринецької районної ради в новій редакції.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

19.Про затвердження Статуту комунального закладу “Бобринецький районний будинок дитячої творчості” Бобринецької районної ради в новій редакції.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

20.Про затвердження Статуту комунального закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа “Чемпіон” Бобринецької районної ради в новій редакції.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

21.Про звіт голови Бобринецької районної ради за період повноважень 2015-2016 років.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

Не голосувала

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

22.Про план роботи Бобринецької районної ради на 2017 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

23.Про Порядок підготовки проектів рішень Бобринецької районної ради.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

24.Про затвердження Положення про порядок підготовки, обговорення, прийняття та відстеження результативності регуляторних актів Бобринецької районної ради.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

25.Про затвердження списку присяжних Бобринецького районного суду Кіровоградської області.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

 

26.Про затвердження витрат на утримання Бобринецької районної ради на 2017 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

Не голосувала

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

Не голосувала

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 2

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

 

27.Про визначення умов оплати праці голови Бобринецької районної ради на 2017 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

Не голосувала

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

 

28.Про визначення умов оплати праці заступника голови Бобринецької районної ради на 2017 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

Не глосувала

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

 

29.Про звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

 

30.Про звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

 

31.Про звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

 

32.Про звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

 

33.Про звіт щодо результатів роботи тимчасової контрольної комісії Бобринецької районної ради.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Не голосував

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

Утримався

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

Не голосувала

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 01

“Не голосували” – 02

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

 

34. Про реформування друкованого засобу масової інформації газети “Честь хлібороба” та редакції Бобринецького редакційно-видавничого об’єднання “Новий день”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

Відсутня

6.

Ємельянов Олег Володимирович

Відсутній

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

Відсутній

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

ЗА

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

До уваги громадян