Результати поіменного голосування з прийняття рішень десятої сесії

Результати поіменного голосування з прийняття рішень десятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

від 24 березня 2017 року

 

 

Про включення до порядку денного питання “Про погодження звільнення директора комунального закладу “Бобринецький районний будинок дитячої творчості” Бобринецької районної ради Кіровоградської області”

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

Не голосувала

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

За

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 17

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 18

Прийнято.

 

Формування порядку денного

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

За

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Прийнято.

 

1. Про звіт голови Бобринецької районної державної адміністрації про здійснення делегованих Бобринецькою районною радою повноважень Бобринецькій районній державній адміністрації.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Не голосував

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 17

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

2. Про інформацію заступника керівника Новоукраїнської місцевої прокуратури “Про результати діяльності Бобринецького відділу Новоукраїнської місцевої прокуратури за 2016 рік”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Не голосував

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 17

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

3.Про погодження звільнення директора комунального закладу “Бобринецький районний будинок дитячої творчості” Бобринецької районної ради Кіровоградської області.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

Не голосувала

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

За

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 17

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

4. Про звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Не голосував

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 17

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року №161 “Про районний бюджет на 2017 рік”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

За

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

6.Про надання згоди КЛЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району КП “Кіровоградфармація”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

За

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

7. Про внесення змін до районної програми “Про відзначення державних та професійних свят” та викладення її в новій редакції.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

За

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

8.Про стан виконання програми соціального захисту ветеранів, осіб, постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи та інвалідів Бобринецького району на 2012-2016 роки за 2016 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

За

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

9.Про затвердження програми соціального захисту ветеранів, осіб, постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи та інвалідів Бобринецького району на 2017-2020 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

За

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

10.Про стан виконання районної програми виведення топкових загальноосвітніх навчальних закладів району з підвальних приміщень на 2014-2016 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

За

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

11.Про затвердження районної програми виведення топкових загальноосвітніх навчальних закладів району з підвальних приміщень на 2017-2020 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

За

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

12.Про затвердження Комплексної районної програми “Соціальна робота із різними категоріями сімей, дітей та молоді на 2017-2021 роки”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

За

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

13. Про затвердження Програми формування позитивного міжнародного та інвестиційного іміджу Бобринецького району на 2017-2020 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

За

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

14.Про стан виконання районної програми енергоефективності Бобринецького району за 2016 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

За

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

15.Про стан виконання районної програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2012-2016 роки за 2016 рік та продовження терміну її дії.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

За

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

16.Про стан виконання районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2010-2016 роки за 2016 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

За

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

17.Про стан виконання районної програми протидії захворюванню на туберкульоз до 2016 року за 2016 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

За

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

18.Про стан виконання районної програми по реалізації в районі Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

За

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

19.Про звіт про фінансово-господарську діяльність комунальної установи Бобринецької районної ради “Трудовий архів Бобринецького району” за 2016 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

За

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

20.Про звіт про результати фінансово-господарської діяльності МКП “Дім Бобринець” за 2016 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

За

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

21. Про звіт про результати фінансово-господарської діяльності КП “Інженерний центр” за 2016 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

За

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

22. Про внесення змін до Регламенту Бобринецької районної ради сьомого скликання.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

За

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

23.Про затвердження розпорядження голови Бобринецької районної ради від 08 лютого 2017 року № 20-гр “Про зняття з контролю рішень районної ради”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

За

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

24.Про внесення змін до Порядку підготовки проектів рішень Бобринецької районної ради.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

За

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

25.Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

Відсутній

2.

Бобух Анатолій Григорович

Відсутній

3.

Гадемська Олена Антонівна

За

4.

Гура Валентина Григорівна

За

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

За

6.

Ємельянов Олег Володимирович

За

7.

Іванов Віктор Миколайович

Відсутній

8.

Івашина Володимир Володимирович

За

9.

Корінський Віктор Васильович

За

10.

Косенко Сергій Опанасович

За

11.

Крутько Юрій Миколайович

За

12.

Литвиненко Іван Миколайович

За

13.

Німенко Сергій Іванович

Відсутній

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

За

15.

Рибачук Надія Володимирівна

За

16.

Рижков Олексій Миколайович

За

17.

Різанов Микола Станіславович

За

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

За

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

Відсутня

21.

Секрет Зоя Федорівна

За

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

За

23.

Цесарська Лариса Наумівна

За

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

За

26.

Штурко Геннадій Андрійович

Відсутній

 

ВСЬОГО

18

Результати голосування:

“За” – 18

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 18

Рішення прийнято.

 

До уваги громадян