Результати поіменного голосування з прийняття рішень третьої сесії

Результати поіменного голосування з прийняття рішень третьої сесії

Бобринецької районної ради сьомого скликання

від 26 лютого 2016 року

1. Про звіт про виконання районного бюджету за січень-грудень 2015 року.

Результати голосування:

“ За ” – 23

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 23

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.Про внесення змін до рішення районної ради від 23 січня 2015 року №505 “Про районний бюджет на 2015 рік”.

Результати голосування:

“ За ” – 23

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 23

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015 року      №47 “Про районний бюджет на 2016 рік”.

Результати голосування:

“ За ” – 23

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 23

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.Про затвердження програми розвитку ринку Бобринецького району на 2016-2020 роки

Результати голосування:

“ За ” – 23

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 23

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.Про затвердження районної програми цивільного захисту Бобринецького району на 2016-2020 роки.

Результати голосування:

“ За ” – 23

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 23

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Про стан виконання районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2015 роки.

Результати голосування:

“ За ” – 23

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 23

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Про затвердження районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2020 роки

Результати голосування:

“ За ” – 23

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 23

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.Про стан виконання комплексної програми “Обдаровані діти і молодь Бобринеччини” на 2011-2015 роки” за 2015 рік та затвердження районної комплексної програми “Обдаровані діти і молодь Бобринеччини на 2016-2020 роки”.

Результати голосування:

“ За ” – 23

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 23

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. Про стан виконання районної програми забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на період до 2015 року.

Результати голосування:

“ За ” – 23

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 23

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.Про хід виконання районної програми по реалізації в районі Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року у 2015 році

Результати голосування:

“ За ” – 23

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 23

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11. Про стан виконання районної програми “Ліси України” за 2007-2015 роки.

Результати голосування:

“ За ” – 23

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 23

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.Про стан виконання районної програми “Репродуктивне здоров’я населення на період до 2015 року”.

Результати голосування:

“ За ” – 23

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 23

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.Про погодження акту прийому-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району з балансу Бобринецької центральної районної лікарні на баланс комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”

Результати голосування:

“ За ” – 23

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 23

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.Про погодження акту прийому-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району з балансу Бобринецької центральної районної лікарні на баланс комунального закладу Територіального медичного об’єднання “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області”

Результати голосування:

“ За ” – 23

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 23

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.Про погодження передачі майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району з балансу Бобринецької центральної районної лікарні на баланс комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”

Результати голосування:

“ За ” – 23

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 23

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16. Про погодження відділу освіти районної державної адміністрації списання основних засобів спільної власності територіальних громад сіл та міста району (котел КГБ-50).

Результати голосування:

“ За ” – 23

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 23

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.Про звіт про фінансово-господарську діяльність комунальної установи Бобринецької районної ради “Трудовий архів Бобринецького району” за 2015 рік.

Результати голосування:

“ За ” – 23

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 23

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок.

Результати голосування:

“ За ” – 22

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

НЕ ГОЛОСУВАВ

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.Про внесення змін до Регламенту Бобринецької районної ради сьомого скликання.

Результати голосування:

“ За ” – 23

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 23

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

РезультатИ голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.Про внесення змін до рішення Бобринецької районної ради від 18 грудня 2015 року № 36 “Про президію Бобринецької районної ради”.

Результати голосування:

“ За ” – 23

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 23

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21. Про затвердження розпорядження голови Бобринецької районної ради від 12 січня 2016 року № 3-гр “Про зняття з контролю рішень районної ради”.

Результати голосування:

“ За ” – 23

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 23

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.Про затвердження витрат на утримання Бобринецької районної ради на 2016 рік.

Результати голосування:

“ За ” – 21

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 02

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

НЕ ГОЛОСУВАЛА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

НЕ ГОЛОСУВАЛА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.Про типове Положення про Порядок преміювання працівників комунальних підприємств.

Результати голосування:

“ За ” – 22

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

НЕ ГОЛОСУВАЛА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств.

Результати голосування:

“ За ” – 22

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

НЕ ГОЛОСУВАЛА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25 Про внесення змін до Статуту МКП “Дім Бобринець”.

Результати голосування:

“ За ” – 22

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

НЕ ГОЛОСУВАЛА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26. Про звіт про результати фінансово-господарської діяльності МКП “Дім Бобринець” за 2015 рік.

Результати голосування:

“ За ” – 22

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

НЕ ГОЛОСУВАЛА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27. Про внесення змін до Статуту КП “Інженерний центр”.

Результати голосування:

“ За ” – 22

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

НЕ ГОЛОСУВАЛА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28. Про звіт про результати фінансово-господарської діяльності КП “Інженерний центр” за 2015 рік.

Результати голосування:

“ За ” – 22

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

НЕ ГОЛОСУВАЛА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.Про звіт про фінансово-господарську діяльність Бобринецького редакційно-видавничого об’єднання “Новий день” за 2015 рік.

Результати голосування:

“ За ” – 22

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

НЕ ГОЛОСУВАЛА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакційно-видавничого об’єднання “Новий день”, співзасновником яких є районна рада.

Результати голосування:

“ За ” – 22

“ Проти ” – 00

“ Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 22

Рішення прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

ЗА

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

відсутній з поважних причин

17.

Різанов Микола Станіславович

ЗА

18.

Романюк Віктор Арсенович

відсутній з поважних причин

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

НЕ ГОЛОСУВАЛА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

ЗА

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

відсутній з поважних причин

___________________

До уваги громадян