рішення вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від “___” _______ 2018 року                                                                          №____

Про виконання програми

економічного і соціального

розвитку Бобринецького району

за 2016-2017 роки

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання Бобринецької районної державної адміністрації, заслухавши інформацію Кузьмічової М.С. начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району за 2016-2017 роки

1. Інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації Кузьмічової М.С. “Про виконання програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району за 2016-2017 роки ” прийняти до відома.

2. Відзначити, що у 2016-2017 роках Бобринецькою районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування вжито комплекс заходів, спрямованих на реалізацію завдань програми економічного і соціального розвитку району.

3. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації, сільським радам, керівникам підприємств і організацій забезпечити безумовне виконання основних показників та заходів програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2018 рік, інвестиційних проектів та соціальних заходів передбачених програмою. Забезпечити підвищення добробуту населення, рівня оплати праці  та доходів громадян, посилення соціальної захищеності малозабезпечених верств населення на основі динамічного розвитку економіки, підтримки малого і середнього бізнесу.

4. Зняти з контролю рішення районної ради від 18 грудня 2015 року № 12 “Про затвердження програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2016 рік”, від 21 грудня 2016 року № 160 “Про затвердження програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2017 рік”, від 16 червня 2017 року № 231 “Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2017 рік”, як такі, що виконані та втратили термін дії.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                                 О.ГАДЕМСЬКА