Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок

вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від “___” _______ 2018 року                                                                          №____

Про затвердження технічної документації

про нормативну грошову оцінку земельних ділянок

Відповідно до пункту 21 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 23 Закону України “Про оцінку земель”

1. Затвердити технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, зазначену у переліку згідно з додатком, а саме:

1.1. технічна документація про нормативну грошову оцінку земельної ділянки загальною площею 0,1600 га, яка надана в оренду Комунальному підприємству «Міський центр дозвілля молоді» для рибогосподарських потреб на території Олексіївської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області (за межами населених пунктів);

1.2. технічна документація про нормативну грошову оцінку земельної ділянки загальною площею 11,0403 га, яка надана в оренду Комунальному підприємству «Міський центр дозвілля молоді» для рибогосподарських потреб на території Бобринецької міської ради Бобринецького району Кіровоградської області (за межами населених пунктів).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Голова районної ради                                                О.ГАДЕМСЬКА

до рішення двадцять першої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

“___” ____________ 2018 року № ___

Перелік

технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які потребують затвердження та знаходяться на території Бобринецького району Кіровоградської області

Місце розташування земельної ділянки
Кадастровий номер земельної ділянки
Суб'єкт господарування
Площа, га
Вид користування
Нормативна грошова оцінка земельної ділянки, грн.
Дата нормативної грошової оцінки земель
Категорія земель
Цільове призначення
Олексіївська сільська рада