Про перейменування окремих фельдшерських та фельдшерсько-акушерських пунктів комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”

вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ _________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від __ грудня 2018 року                                                                        № ___

Про перейменування окремих фельдшерських та

фельдшерсько-акушерських пунктів комунального

некомерційного підприємства “Центр первинної

медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради

Відповідно до частини 2 статті 43, частини 3 статті 58 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Верховної Ради України від 04 лютого 2016 року № 984 “Про перейменування окремих населених пунктів та районів”, постанови Верховної Ради України від 17 березня 2016 року №1037 “Про перейменування окремих населених пунктів та районів”, постанови Верховної Ради України від 19 травня 2016 року № 1377 “Про перейменування окремих населених пунктів та районів”

1. Перейменувати окремі фельдшерських та фельдшерсько-акушерських пунктів комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради, а саме:

1.1. Куйбишевський фельдшерсько-акушерський пункт на Благодатненський фельдшерсько-акушерський пункт;

1.2. Володимиро-Іллінський фельдшерський пункт на Апрелівський фельдшерський пункт;

1.3. Кіровський фельдшерський пункт на Грузьківський фельдшерський пункт;

1.4. Свердлівський фельдшерський пункт на Златопільський фельдшерський пункт;

1.5. Фрунзівський фельдшерський пункт на Богданівський фельдшерський пункт.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Бобринецької районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; охорони здоров’я, освіти, праці,  соціального захисту та соціального забезпечення  населення, культури та спорту.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА