Про реорганізацію Бобринецької центральної районної лікарні шляхом перетворення

вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ _________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від __ _______ 2019 року                                                                        № ___

Про реорганізацію Бобринецької

центральної районної лікарні

шляхом перетворення

Відповідно до частини 2 статті 43, частин 4, 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 16 Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”, Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я”, статей 104-108 Цивільного кодексу України, статей 52, 53, 54, 78, 137 Господарського кодексу України, з метою поліпшення якості медичного обслуговування населення, підвищення економічної ефективності використання активів, збільшення господарської та фінансової автономії закладу охорони здоров’я

1. Реорганізувати шляхом перетворення Бобринецьку центральну районну лікарню юридична адреса: провулок В. Порика, 6, місто Бобринець, Бобринецького району, Кіровоградської області (код ЄДРПОУ 01995108) в комунальне некомерційне підприємство “Бобринецька центральна районна лікарня” Бобринецької районної ради.

2. Взяти до відома, що комунальне некомерційне підприємство “Бобринецька центральна районна лікарня” Бобринецької районної ради є правонаступником всіх прав та обов’язків Бобринецької центральної районної лікарні.

3. Утворити комісію з реорганізації Бобринецької центральної районної лікарні та затвердити її склад (додається).

4. Взяти до відома, що відповідно до чинного законодавства до комісії з реорганізації Бобринецької центральної районної лікарні з моменту створення переходять повноваження щодо управління справами цієї юридичної особи.

5. Встановити строк заявлення кредиторами своїх вимог до Бобринецької центральної районної лікарні, що реорганізується шляхом перетворення, два місяці з дня оприлюднення відомостей на порталі Міністерства юстиції України. Свої вимоги кредитори подають до комісії з реорганізації, яка їх розглядає кожну окремо після чого приймає відповідне рішення, яке надсилається кредитору не пізніше тридцяти днів з дня отримання вимоги кредитора.

6. Комісії з реорганізації Бобринецької центральної районної лікарні вжити всіх організаційно-правових заходів, передбачених чинним законодавством України для реорганізації юридичної особи шляхом перетворення.

7. Бобринецькій районній державній адміністрації розробити Статут комунального некомерційного підприємства “Бобринецька центральна районна лікарня” та подати Бобринецькій районній раді на затвердження разом із передавальним актом.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА

Рішення Бобринецької районної ради

__ _____________ 201_ року № ___

Склад комісії

з реорганізації Бобринецької центральної районної лікарні

Голова комісії:

СЕМЕНЮК

Лариса Віталіївна

головний лікар Бобринецької центральної районної лікарні

(вул.____________, ідентифікаційний код _________)

Секретар комісії:

САЛОЇД

Людмила Леонідівна

головний бухгалтер Бобринецької центральної районної лікарні

(ідентифікаційний код________________)

Члени комісії:

БАБЕНКО

Ольга Василівна

юрист Бобринецької центральної районної лікарні

(ідентифікаційний код _______________)

ДЕМОРАЦЬКА

Алла Олександрівна

голова Первинної профспілкової організації Бобринецької центральної районної лікарні

КОВБАСЮК

Людмила Євгеніївна

начальник відділу юридичної, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю районної державної адміністрації

(ідентифікаційний код _______________)

депутат районної ради, член постійної комісії з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення (ідентифікаційний код _______________)

депутат районної ради, член постійної комісії з питань охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту

ТКАЧЕНКО

Світлана Андріївна

головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління Бобринецької районної державної адміністрації (ідентифікаційний код ________________)

ТІТАЄВСЬКА

Валентина Володимирівна

заступник головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні з економічних питань

(ідентифікаційний код ________________)

Місцезнаходження комісії: вулиця 16 Березня, 82, місто Бобринець, Кіровоградська область.

_________________________________________