Про внесення змін до районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2020 роки

вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ _________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від __ _______ 2019 року                                                                        № ___

Про внесення змін до районної комплексної

програми соціальної підтримки сімей

загиблих учасників антитерористичної

операції, військовослужбовців і поранених

учасників АТО та вшанування пам’яті

загиблих на 2016-2020 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Указу Президента України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», заслухавши інформацію начальника відділу культури та туризму Бобринецької районної державної адміністрації Гребень Л. О. «Про внесення змін до районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2020 роки», з метою підвищення рівня соціального захиту учасників АТО, членів її сімей, члени яких загинули під час проведення АТО

1. Внести зміни до районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовцівців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2020 роки, затверджену рішенням  третьої  сесії  Бобринецької районної ради  сьомого скликання від 26 лютого 2016 року № 54 зі змінами затвердженими рішенням четвертої сесії районної ради  від 22 квітня 2016 року № 81, а саме: перелік заходів Програми Розділу I “Соціальна підтримка, медичне обслуговування сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО доповнити пункт 10 наступним змістом: «Забезпечення навчання дітей учасників АТО та дітей загиблих учасників АТО у комунальному закладі « Бобринецька  дитяча школа мистецв» Бобринецької районної ради з 50% знижкою вартості навчання на одному із відділень закладу, відповідно до заяви».

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації забезпечити виконання заходів Програми.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регулярної політики, підприємства, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; охорони здоров‘я, освіти, праці соціального захисту населення та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА