Відбулася щотижнева онлайн-нарад

13 серпня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко.

Під час апаратної наради розглядалися наступні питання:

-  Про діяльність Кіровоградського відокремленого підрозділу установи "Центр розвитку місцевого самоврядування", особливості створення та перспективи розвитку діючих об"єднаних територіальних громад на території області;

-  Про проведену роботу щодо легалізації трудових відносин в області у першому півріччі 2018 року.

Про відзначення державних свят

Шановні бобринчани, гості міста та району!

Запрошуємо вас разом відзначити День Державного Прапора та День   Незалежності України.

23 серпня 2015 року з нагоди відзначення Дня Державного Прапора о 9.00 на площі перед адмінбудинком відбудеться підняття державного символу.

 

24 серпня 2015 року з нагоди відзначення Дня Незалежності України

відбудеться покладання квітів до пам"ятних місць(пам"ятників, пам"ятних дошок) з 9.00;

о 18.00 на СК "Олімпієць" відбдуться урочистості та святково-патріотичний концерт районного будинку культури; виступ гурту"Mede in Ukraine"( м.Київ).

 

Запрошуються жителі міста та району, гості.

АРКА ПАМ’ЯТІ НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

Арка пам’яті на честь загиблих Героїв України

Бобринеччина за рік антитерористичної операції на сході України втратила вже дев’ятеро земляків, уродженців краю. Прощання з ними назавжди увійде в історію району, як сторінка смутку і печалі.

Андрій Писаренок, Анатолій Луцко, Максим Вербовий, Віталій Петрович, Юрій Олефіренко, Віталій Волкотруб, Олег Стороженко, Ігіт Гаспарян, Григорій Діанов – імена військовослужбовців, які захищали територіальну цілісність та незалежність України. Імена тих, чиї серця зупинилися за мир в державі…

Детальніше: АРКА ПАМ’ЯТІ НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

До уваги громадян