Шоста сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 липня 2016 року                                                      № 124

м.Бобринець

 

Про хід виконання районної програми

центру обслуговування платників податків

Бобринецького відділення Долинської

МДПІ ДПС в Кіровоградській області

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання доручення Президента України від 15 серпня 2011 року №1-1/1792 щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг та підвищення їх якості, Податкового кодексу України, наказу Державної податкової служби України від 10 лютого 2012 року № 109 “Щодо створення нових та функціонування діючих ЦОПП”, наказу Державної податкової служби в Кіровоградській області від 24 лютого 2012 року № 72 “Щодо створення центрів обслуговування платників податку в органах Державної податкової служби в Кіровоградській області”, заслухавши інформацію заступника начальника, начальника Бобринецького відділення Новоукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області  Тертичного О.В., з метою підвищення рівня добровільної сплати податків та удосконалення системи адміністрування податків і зборів

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію заступника начальника, начальника Бобринецького відділення Новоукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області Тертичного О.В. “Про хід виконання районної програми центру обслуговування платників податків Бобринецького відділення Долинської МДПІ Державної податкової служби в Кіровоградській області” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації під час формування районного бюджету на 2017 рік передбачити кошти на удосконалення функціонування діючого ЦОПП Бобринецького відділення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісії Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради О.ГАДЕМСЬКА

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян