БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕСЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 березня 2017 року                                                                                  № 207

м.Бобринець

 

Про затвердження Програми формування

позитивного міжнародного та інвестиційного

іміджу Бобринецького району на 2017-2020 роки

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Концепції розвитку виставково-ярмаркової діяльності, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2007 року №1065 “Про вдосконалення виставково-ярмаркової діяльності в Україні”, на виконання Стратегії розвитку Бобринецького району на період до 2020 року, заслухавши інформацію Кузьмічової М.С. начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації про затвердження Програми формування позитивного міжнародного та інвестиційного іміджу Бобринецького району на 2017-2020 роки, подану районною державною адміністрацією, та з метою підвищення міжнародного іміджу області у різних сферах, залучення в економіку району іноземних інвестицій, ресурсів міжнародних фінансових організацій та донорів міжнародної технічної допомоги

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму формування позитивного міжнародного та інвестиційного іміджу Бобринецького району на 2017-2020 роки (далі – Програма) (додається).

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації забезпечити координацію роботи щодо:

1) забезпечення виконання основних завдань і показників, визначених програмою на 2017-2020 роки, внесення, у разі необхідності, пропозицій щодо доповнень і змін до неї з урахуванням впровадження в Україні реформ у різних галузях економіки і сферах діяльності, змін у законодавчих і нормативно-правових актах України тощо;

2) взаємодії із керівництвом підприємств, установ і організацій роботодавців, громадських організацій з виконання завдань і заходів програми на 2017-2020 роки.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

 

Голова районної ради О.ГАДЕМСЬКА

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян