Третя сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 26 лютого 2016 року                                                              № 73

 

м.Бобринець

 

Про звіт про результати фінансово-

господарської діяльності МКП “Дім

Бобринець” за 2015 рік

Відповідно до пункту 8 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши звіт директора малого комунального підприємства “Дім Бобринець” Гречаного В.М. “Про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2015 рік”, з метою більш ефективного управління майном спільної власності територіальних громад сіл та міста району

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт директора малого комунального підприємства “Дім Бобринець” Гречаного В.М. “Про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2015 рік” взяти до відома.

2. Рекомендувати дирекції малого комунального підприємства “Дім Бобринець” покращити фінансово-економічний стан підприємства за рахунок розширення надання будівельно-ремонтних послуг, якісно і вчасно виконаних замовлень, ефективного використання зданих в оренду нежитлових кімнат.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

 

Голова районної ради                                                       О.ГАДЕМСЬКА

 

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян