Третя сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 26 лютого 2016 року                                                              № 75

 

м.Бобринець

 

Про звіт про результати фінансово-

господарської діяльності КП “Інженерний

центр” за 2015 рік

 

Відповідно до пункту 8 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Статуту комунального підприємства “Інженерний центр”, затвердженого рішенням восьмої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від 25 квітня 2007 року № 94, зі змінами затвердженими рішенням чотирнадцятої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від 23 липня 2008 року №217, заслухавши звіт директора комунального підприємства “Інженерний центр” Андалюкевича О.В. “Про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2015 рік” сесія районної ради відмічає, що підприємство працює у сфері будівельної діяльності, виконує роботи по виготовленню технічної, проектно-вишукувальної документації, виконує роботи з технічного нагляду за будівництвом та здійснює функції “Замовника” у будівництві

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звіт директора комунального підприємства “Інженерний центр” Андалюкевича О.В. “Про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2015 рік” взяти до відома.

2. Рекомендувати дирекції комунального підприємства “Інженерний центр” направити свою діяльність на покращення фінансово-господарського стану підприємства за рахунок збільшення обсягів виконаних робіт по виготовленню технічної, проектно-вишукувальної документації, робіт з технічного нагляду за будівництвом.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                       О.ГАДЕМСЬКА

 

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян