19 вересня, напередодні 12 сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання, відбулися засідання трьох постійних комісій районної ради.

В роботі засідання постійної комісії з питань з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення прийняла участь голова районної ради Олена Гадемська.

Члени постійної комісії розглянули питання порядку денного 12 сесії щодо передачі нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району на баланс МКП “Дім Бобринець”, надання згоди на безоплатну передачу майна, надання згоди МКП “Дім Бобринець” на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району ТОВ “Бобринецьке редакційно-видавниче об’єднання “Новий день”.

Депутатами було заслухано головного редактора РВО «Новий день» та висловлено ряд пропозицій, які стосувалися передачі цілісного майнового комплексу редакції газети «Честь Хлібороба».

На 12 сесії депутати розглянуть питання перейменування п'яти шкіл району

Постійною комісією з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою розглянуто питання про перейменування п’яти шкіл району.

Проектом рішення запропоновано перейменувати:

Володимиро-Іллінську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Бобринецької районної ради на Апрелівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Бобринецької районної ради;

Куйбишевську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Бобринецької районної ради на Благодатненську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Бобринецької районної ради;

Свердловську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Бобринецької районної ради на Златопільську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Бобринецької районної ради;

Червонозорівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Бобринецької районної ради на Кривоносівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Бобринецької районної ради;

Кіровську загальноосвітню школу І ступеня Бобринецької районної ради на Грузьку загальноосвітню школу І ступеню Бобринецької районної ради. Депутатами проаналізовано статути цих шкіл у новій редакції, які вносяться на затвердження 12 сесії районної ради.

Працювала постійна комісія районної ради з питань АПК...

На комісії з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури розглянули такі питання:

-         про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок;

-       про затвердження районної програми “Поліпшення охорони навколишнього природного середовища та використання природних ресурсів у Бобринецькому районі на 2017-2020 роки”;

-         про затвердження програми енергоефективності Бобринецького району на 2017-2020 роки.

Всі запропоновані питання депутатами внесено на розгляд пленарного засідання 12 сесії районної ради.